10 викликів бізнесу, які вирішує BJet ERP – BJET
тест-драйв

Реєстрація

    Ім’я *

    Прізвище *

    Email *

    Назва компанії *

    Номер телефону *

    Оберіть готове рішення *

    Дякуємо Вам за реєстрацію!

    Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

    Завершити

    Назад

    10 викликів бізнесу, які вирішує BJet ERP

    BJet - це, перш за все, можливість об'єднати всі дані про роботу компанії, проектів та працівників в одній потужній і зручній системі.

    Ви можете продавати якісні товари чи надавати цінні послуги. І ваша команда може бути висококваліфікованою. Та кожного дня будь-який бізнес стикається з новими викликами, з якими не завжди успішно справляється. Якщо ви шукаєте ефективний і універсальний інструментарій, система ERP BJet – це те, що вам потрібно.

    BJet ERP (Enterprise Resource Planning або Планування ресурсів підприємства) – це комплексне хмарне рішення для найбільш поширених бізнес-проблем. Розберемось, яких саме.  

    1. Відсутність єдиної бази

    У багатьох компаніях облік на виробництві ведеться в таблицях Excel (або іншій схожій програмі), складські запаси обліковуються у своїй обліковій системі, а бухгалтерія використовує програмне забезпечення для бухгалтерського обліку. Це не ефективно.

    У ERP формується єдина база даних, де зберігається уся інформація з кожного напрямку діяльності та підрозділу. І не просто зберігається, а передається та оновлюється миттєво.

    2. Марнування часу на рутинні завдання

    На початках доволі часто єдиним доступним варіантом є виконання задач вручну (заповнення бланків, внесення даних тощо). Однак чим більшою ставатиме ваша компанія, тим більше буде даних. У певний момент вам доведеться найняти нових працівників, щоб впоратись із навантаженням. Чи є інший шлях?

    Зростання компанії не обов’язково означає збільшення кількості працівників, принаймні тих, що відповідають за рутинні задачі. Налаштувавши ERP, ви зможете дійсно ефективно організувати роботу всього підприємства. Наприклад, ERP може створювати списки замовлень і рахунки-фактури замість бухгалтерів або надавати актуальну інформацію про товари на складі менеджерам з продажу. Ви застраховані від помилок у базі через неуважність, перевтому, себто людський фактор. Пришвидшити роботу дозволять шаблони первинних документів, угод, договорів.

    3. Комунікаційні проблеми 

    Якщо працівник повинен зв’язатися з іншим працівником, а той іще з кимось, щоб перший отримав потрібну інформацію, – це проблема. А також додатковий ризик. Ви не хочете, щоб весь бізнес-процес зупинився через те, що хтось недоступний або щоб персонал постійно відволікав один одного. Отже, вам потрібна система для зберігання всієї необхідної інформації.

    Це саме те, чим може бути корисна ERP. В результаті кожен авторизований член команди зможе знайти потрібні йому дані. Комунікація прозора, чітка, до неї мають доступ усі, кому це необхідно. Швидко, одночасно, навіть зі смартфона.

    4. Неузгодженість роботи підрозділів

    Створення єдиного інформаційного середовища для усіх відділів дозволить уникнути дублювання обов’язків. ПЗ дозволяє ефективно управляти проєктами: ставити цілі, розмежовувати завдання, контролювати етапи виконання та терміни.

    Працівники усіх підрозділів матимуть доступ до чатів, документів, списків задач, календарів. Це інструмент не лише для планування та контролю, але й для мотивації персоналу. Спілкування між відділами і командна робота для досягнення бізнес-цілей сприяє формуванню єдиної культури у всій організації, забезпечуючи надійну, але гнучку кадрову структуру.

    5. Брак інформації про клієнтів

    Що зазвичай відбувається з даними клієнта, коли замовлення виконане? Вони губляться. Персонал не зможе надавати відповідний сервіс без можливості відстежувати деталі. Щоб задовольнити потреби своїх клієнтів, потрібно якомога більше структурованої інформації.

    ERP дозволяє працівникам бачити всі комунікації, історію замовлень, відгуки тощо. Коли клієнт звернеться до вас повторно, будь-який член команди зможе надати найкращий індивідуальний сервіс. Комерційні пропозиції також можна налаштувати під клієнта та надсилати автоматично.

    6. Безлад у фінансах

    Щоб бути фінансово стабільною, компанія повинна знати, куди йдуть гроші. З великою кількістю операцій це може бути складно. Але не з ERP. У системі зберігається інформація про замовлення, витрати на виробництво й доставку, кредиторську та дебіторську заборгованість. Вона може аналізувати інформацію та надавати докладні звіти по балансу, прибутках і збитках, руху коштів у гривнях чи валюті.

    І найголовніше: ERP допоможе автоматизувати процес формування консолідованої звітності відповідно до міжнародних стандартів ведення бізнесу. При цьому система адаптована до українських реалій та законодавства.

    7. Неналаштована інтеграція між сервісами

    Якщо у вас є окремі програмні рішення, які працюють, але не взаємодіють між собою, то доводиться повторно щось заповнювати, вручну переносити дані. Ви не бачите всієї картини, не можете швидко отримувати та передавати інформацію, керувати процесами. Тому інтеграція необхідна. Вона прискорює вирішення завдань, підвищує якість виробництва та обслуговування, зменшує витрати.

    ERP BJet можна інтегрувати з іншими системами для автоматизації бізнесу, щоб спростити перехідний період. Окрім того, для інтеграції доступно понад 50 сторонніх сервісів, наприклад, інтегрувавшись із банківськими системами (iFOBS, iBank, BankAPI), ви отримаєте можливість переглядати стан рахунків, відстежувати транзакції у реальному часі, вносити корективи.   

    8. Повільна адаптація до змін

    Без автоматизації або якщо ПЗ підібрано некоректно у вас не буде можливості швидко перейти, удосконалити чи додати новий напрямок діяльності. Це може заважати органічному розвитку компанії.

    Коли ваш бізнес ростиме та змінюватиметься, ERP система буде вдосконалюватись разом з ним. Не потрібно встановлювати нове ПЗ, лише обрати відповідний модуль чи декілька з бібліотеки. Модулі можна використовувати у будь-якій комбінації та, завдяки відкритому коду ODOO, створювати власні. У бібліотеці понад 480 додатків, а також доступні готові рішення для IT-сфери, роздрібної торгівлі, HORECA.

    9. Загроза інформаційній безпеці

    Втрата важливої інформації, її використання сторонніми особами або несанкціоноване внесення змін у базу – загрози, від яких може зупинитись діяльність та постраждати репутація компанії.

    Тому усі дані зберігаються у хмарному сховищі, для їх захисту використовується двофакторна аутентифікація, а створення резервних копій відбувається автоматично. Право доступу до інформації для працівників різних рівнів та контрагентів можна налаштовувати.

    10. Прийняття рішень наосліп

    Прийняття рішень – складна та відповідальна частина роботи. Якщо у вас немає можливості в реальному часі відстежувати усі операції та фінансові показники, ризик помилитись високий.

    ERP не просто дозволяє своєчасно отримувати актуальну інформацію про всі процеси в компанії, вам також доступні: багаторівневий аналіз усіх бізнес-процесів (звіти, дашборди), моделювання та прогнозування за заданими параметрами. Приймати управлінські рішення тепер просто, адже всі дані для цього у швидкому доступі.