BJET “БУХГАЛТЕРІЯ” – BJET
try

registration

  Name *

  Surname *

  Email *

  Company name *

  Phone number *

  Company size *

  Choose ready-to-go solution *

  Thank you for registering!

  We will send a confirmation email in a few minutes. If you have not received our email, please contact us at info@bjetpro.com.

  Close

  BJet “Бухгалтерія”

  Наше рішення орієнтоване на дві групи користувачів, яким потрібний зручний інструмент для ведення обліку та отримання даних для податкової звітності:

  • ФОПи 1-3 груп (неплатники ПДВ)
  • бухгалтери, які у своїй практиці взаємодіють з ФОПами та невеликими юридичними особами.

  Для будь-якого підприємця (ФОП) вкрай важливо налагодити прозорі та зрозумілі взаємини за двома основними напрямками - це контрагенти (споживачі, клієнти та партнери) та контролюючі органи (податкова служба тощо) а також мати можливість оперативно і своєчасно, бажано онлайн, реагувати на поточні зміни навколо.

  Для бухгалтера невеликого підприємства або бухгалтера-фрілансера важливо мати простий і зрозумілий інструмент, який задовольнить більшу частину робочих запитів - від ведення обліку взаєморозрахунків з партнерами до нарахування заробітної плати.

  Рішення BJet “Бухгалтерія” має сучасний функціонал, який дозволяє вести бухгалтерський облік відповідно до вимог українського законодавства. Продукт дозволяє автоматизувати більшу частину процесів підприємця або бухгалтера невеликого підприємства.

  Чим же цікавий BJet "Бухгалтерія"? Проста та зручна програма, розташована у хмарному середовищі, своїм функціональним наповненням закриватиме приблизно 95% потреб користувачів.

  Облік взаєморозрахунків з контрагентами

  BJet "Бухгалтерія" - зручний та функціональний інструмент, який дозволить вести облік взаєморозрахунків з контрагентами. Серед доступних функції можна виділити:

  1. ведення обліку взаєморозрахунків в цілому по контрагенту
  2. ведення обліку взаєморозрахунків в розрізі договорів
  3. формування друкованих форм документів (рахунків на оплату, видаткових накладних, актів наданих послуг)
  4. формування друкованої форми акту звірки
  5. аналіз заборгованостей в системі, в тому числі її групування по договорам
  try

  Облік розрахунків з підзвітними особами та Облік грошових коштів

  Для бухгалтерів рішення передбачає також такі функції як Облік розрахунків з підзвітними особами та Облік грошових коштів (у тому числі робота з банківськими виписками, касовою книгою тощо). Звіти за інші функції прозоро відображаються в системі у будь який зручний час.

  Облік заробітної плати

  Особливої уваги потребує частина рішення, яка стосується опрацювання заробітної плати - великий обсяг робіт бухгалтера пов’язаний саме з питаннями ведення кадрового обліку та нарахування заробітної плати (особливо якщо казати про ФОП у яких є наймані працівники - там частка таких робіт може займати більше 70%). BJet “Бухгалтерія” буде забезпечувати нарахування заробітної плати, а саме таких її складових:

  1. облік робочого часу працівників
  2. фіксування відхилень від робочого графіку
  3. формування табелю обліку робочого часу
  4. нарахування основної заробітної плати
  5. нарахування відпускних, лікарняних
  6. індексація ЗП
  7. нарахування авансів
  try

  інші функції

  Облік основних засобів

  Облік запасів

  Бухгалтерські процедури

  Команді BJet завжди прислуховується перш за все до побажань своїх клієнтів - тож, ті форми та шаблони, яких немає у поточній версії програми, будуть реалізовані згодом, по запиту від активних користувачів.

  Більш детально з функціоналом для бухгалтерів можна ознайомитись за посиланням або залишивши запит.

  Почати зараз

  Повний функціонал сервісу
  Навчальні відео
  Допомога у впроваджені
  Оновлення та перехід на нові версії
  Автоматичний моніторинг помилок
  Підтримка 24-7

  try