ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET! – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET!

  Автоматизація складського обліку гуманітарної допомоги для України в умовах війни була розроблена та впроваджена командою BJet у співпраці з партнерами всього за кілька тижнів.

  проект ГУДОК, лого, BJET

  Система “Гуманітарна допомога та координація” (ГУДОК), створена на волонтерських засадах, оперативно вирішила відразу кілька важливих завдань для нашої держави.

  1. Швидке опрацювання вантажів на складах.
  2. Відправка їх у ті місця, де є найбільша потреба у людей.
  3. Забезпечення належного контролю за надходженням та відвантаженням гуманітарної допомоги зі складів.
  4. Уніфікований підхід до ведення обліку гуманітарної допомоги як на рівні категорій, так і на рівні процесів.

  Відтепер палетовані гуманітарні вантажі, які проходять через склади обласних військових адміністрацій (всієї України), включено в єдиний контур у рішенні ГУДОК.


  Цікаво, що ініціатором розробки системи була Львівська обласна військова адміністрація, і реалізація проєкту була настільки вдалою, що в подальшому він був масштабований на всі регіони. Висока організація процесів забезпечила додатковий рівень довіри світових донорів та міжнародних організацій.


  Проєкт передбачав збір та аналіз специфічних вимог від гуманітарних складів, розробку системи обліку на платформі Odoo, внесення та адміністрування даних про склади і користувачів, тестування, навчання операторів складу, організацію служби підтримки та масштабування системи на півтори сотні великих складів у всіх регіонах країни. Усього за кілька тижнів бізнес-аналітики та девелопери BJet реалізували всі ці етапи у співпраці з колегами із Runbins, VTI, ОСА Україна, “Софтсерв – Муніципальні технології” та масштабували під керівництвом Олександра Данилюка (Proxet).

  Уже через 4 дні після старту було підключено склади Львівської обласної військової організації, через два місяці – склади інших областей з усієї України. На 40+ із них впроваджено процес формування продовольчих наборів. Задля належного контролю за рухом гуманітарної допомоги доступ до системи мають також уряд та офіс президента України.

  Проєкт “Гуманітарна допомога та координація” – наш волонтерський внесок у майбутню велику перемогу добра над злом. Водночас він засвідчив професіоналізм компанії, вміння ефективно та у стислі терміни вирішувати будь-які задачі замовників.


  🇺🇦✌️ Усе буде Україна! До нових проєктів, друзі!