ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET! – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET!

  Автоматизація складського обліку гуманітарної допомоги для України в умовах війни була розроблена та впроваджена командою BJet у співпраці з партнерами всього за кілька тижнів.

  проект ГУДОК, лого, BJET

  Система “Гуманітарна допомога та координація” (ГУДОК), створена на волонтерських засадах, оперативно вирішила відразу кілька важливих завдань для нашої держави.

  1. Швидке опрацювання вантажів на складах.
  2. Відправка їх у ті місця, де є найбільша потреба у людей.
  3. Забезпечення належного контролю за надходженням та відвантаженням гуманітарної допомоги зі складів.
  4. Уніфікований підхід до ведення обліку гуманітарної допомоги як на рівні категорій, так і на рівні процесів.

  Відтепер палетовані гуманітарні вантажі, які проходять через склади обласних військових адміністрацій (всієї України), включено в єдиний контур у рішенні ГУДОК.


  Цікаво, що ініціатором розробки системи була Львівська обласна військова адміністрація, і реалізація проєкту була настільки вдалою, що в подальшому він був масштабований на всі регіони. Висока організація процесів забезпечила додатковий рівень довіри світових донорів та міжнародних організацій.


  Проєкт передбачав збір та аналіз специфічних вимог від гуманітарних складів, розробку системи обліку на платформі Odoo, внесення та адміністрування даних про склади і користувачів, тестування, навчання операторів складу, організацію служби підтримки та масштабування системи на півтори сотні великих складів у всіх регіонах країни. Усього за кілька тижнів бізнес-аналітики та девелопери BJet реалізували всі ці етапи у співпраці з колегами із Runbins, VTI, ОСА Україна, “Софтсерв – Муніципальні технології” та масштабували під керівництвом Олександра Данилюка (Proxet).

  Уже через 4 дні після старту було підключено склади Львівської обласної військової організації, через два місяці – склади інших областей з усієї України. На 40+ із них впроваджено процес формування продовольчих наборів. Задля належного контролю за рухом гуманітарної допомоги доступ до системи мають також уряд та офіс президента України.

  Проєкт “Гуманітарна допомога та координація” – наш волонтерський внесок у майбутню велику перемогу добра над злом. Водночас він засвідчив професіоналізм компанії, вміння ефективно та у стислі терміни вирішувати будь-які задачі замовників.


  🇺🇦✌️ Усе буде Україна! До нових проєктів, друзі!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.