Про нас – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити

  Хто ми є,
  і чому ми це робимо

  Історія платформи BJet та компанії BusinessJetPro беруть свій початок у 2016 році. Тоді на майданчику Львівського ІТ-кластеру зібралася група ентузіастів, заряджених бажанням допомогти українському бізнесу та знайти альтернативне рішення існуючим системам для управління підприємством.

  01 02 03 04 05 06 07

  Ця ідея знайшла підтримку серед топ-менеджерів провідних українських ІТ-компаній, фінансистів та експертів з менеджменту. Технологічний продукт, над яким у 2018 році почалася робота, мав два амбітні завдання: не лише стати українською альтернативою існуючим рішенням, але й вирішити низку проблем, які стоять перед бізнесом та принципово змінити ринок.

  На різних етапах роботи до формування і створення продукту долучились представники декількох сфер бізнесу, експерти компанії SoftServe та команда BusinessJetPro, що втілила у життя цей проект в тісній співпраці з асоціацією Одоо в Україні.

  Наша місія - забути про монополію та закриті системи, позбутися залежності від провайдерів і супроводу, змінити парадигму використання систем з управління підприємством. Ми прагнемо дати поштовх до розвитку компаній за рахунок продукту, а не навпаки.