Компанія BJet анонсує оновлений функціонал ERP-системи – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Компанія BJet анонсує оновлений функціонал ERP-системи

  Упродовж січня-березня новий актуальний для ринку функціонал системи BJet ERP проходив тестування, за результатами якого у реліз внесено фінальні зміни. Вихід релізу на ринок заплановано на квітень.

  BJet ERP, у квітні - новий реліз, LvivITCluster

  Інформацію про це поширив Lviv ІТ Cluster.

  Розробник системи – BusinessJetPro (BJet) – обіцяє ринку ще гнучкіший та потужніший інструмент управління сервісними компаніями, прозору систему європейського зразка.

  Оновлена BJet ERP містить важливий та необхідний функціонал, такий як облік доходів та витрат в розрізі проектів та послуг. Керівникам та персоналу також будуть цікаві інструменти нарахування заробітної плати, різні варіанти виставлення рахунків клієнтам та формування прозорої звітності.

  У компанії-розробнику ERP-системи впевнені: користувачам сподобаються оновлений конструктор зручних звітів і аналітичних дашбордів, конструктор банківських виписок, інструмент постановки завдань і контролю їх виконання, а також інший багатий функціонал системи. 

  Якщо вас цікавлять подробиці оновленого функціоналу BJet ERP – уже є можливість звертайтесь до експертів компанії по консультацію.

  #бізнес #business #ERP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C