Курс Odoo для розробників: навчайтеся з 1 лютого – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Курс Odoo для розробників: навчайтеся з 1 лютого

  Користувачі та спеціалісти, які працювали з 1С/ВАS, Bitrix, активно шукають можливості для перекваліфікації та переходу з російського програмного забезпечення на нові платформи.

  Базовий курс Odoo для розробників

  Притім важливо, щоб нова платформа була модульною, гнучкою, дозволяла змінювати і дописувати функціонал під потреби споживача, була потужним фреймворком для створення корпоративних систем на актуальній технології, який просто підтримувати, масштабувати й розвивати.

  Така платформа є!

  CRM/ERP Odoo з відкритим кодом та безкоштовною Community версією є унікальним рішенням для задоволення цих вимог. Підприємці можуть законно використовувати безкоштовне програмне забезпечення (Odoo Community), дописуючи його під потреби свого бізнесу. Адже код системи відкритий та поширюється за ліцензією LGPL. Тому Odoo набирає популярності в Україні, і на ринку відчувається нестача програмістів з навиками розробки на Odoo.

  Проєкт Odoo.School – Школа розробників та бізнес-аналітиків Odoo започаткований для навчання і підготовки таких спеціалістів. Наші колеги з Odoo.School якраз набирають третю групу слухачів на

  Базовий курс для розробників Odoo (навчання – з 1 лютого)

  Рекомендуємо приєднатися!

  Цей курс для тих, хто хоче ефективно під керівництвом досвідчених менторів здобути навики розробки на платформі Odoo.

  Тривалість курсу – 6 тижнів + захист курсового проєкту.
  Детально про курс – на сторінці https://odoo.school/dev

  Якщо ви зацікавлені приєднатись до групи, заповніть форму реєстрації на сторінці курсу або тут, кнопка “Зареєструватися”.