Олег Денис: “BJET є проєктом стратегічним, ми – надовго!” – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  Олег Денис: “BJET є проєктом стратегічним, ми – надовго!”

  Подія-шоурум українського програмного забезпечення “Своє.ІТ”, організована компанією GigaCloud, зокрема, за партнерства BJET, успішно відбулася 14 червня у “Мистецькому Арсеналі” у Києві. На полях івенту ми поспілкувалися з засновником бренду BJET Олегом ДЕНИСОМ – і про подію, і про особливості розвитку ERP-рішень бренду.

  Олег Денис, засновник BJet

  – Чому компанія BJET стала партнером цьогорічного заходу Своє.ІТ? У чому цінність такої події для бренду?  

  – На сьогодні дуже важливим є змінити парадигму ринку програмного забезпечення. Для цього потрібно донести до користувачів інформацію про надійні альтернативи продуктам монополіста з країни-агресора. Тож такі івенти є на часі – вони потрібні для популяризації продуктів українського ІТ-сектору, створюваних для України. Адже якщо на закордонних ринках наші ІТ-компанії є визнаними лідерами, то наш ринок ще доводиться переконувати користуватися українським програмним забезпеченням.

  Усі, хто докладає зусиль у цьому напрямку, хто готовий інвестувати в конкуренцію з монополістом, є нашими партнерами, а не конкурентами. І ми хочемо діяти спільно задля розвитку української економіки! 

  – Власне, ERP-рішення BJET є такою відповіддю на монополію. Що мотивувало зосередитися на продуктах автоматизації, орієнтованих на малий та середній бізнес?

  Малий та середній бізнес дуже важливий для економіки будь-якої країни і нашої зокрема. У демократичному та конкурентному світі МСБ є базою для подальшого зростання економіки, наповнення бюджету, створення нових робочих місць. А тим більше – в періоди воєн, економічних чи політичних потрясінь, роки післякризового відновлення.

  Нині малий та середній бізнес нарікає на те, що не бачить повну картину своїх витрат та доходів. Не розуміє точки зростання. Як правило, невеликі бізнеси користуються Excel-таблицями й іншим розрізненим софтом та, як наслідок, не мають комплексного управлінського обліку і звітності, не мають комплексної автоматизації багатьох процесів.

  І якщо великі компанії для вирішення цієї проблеми можуть дозволити собі рішення дорогих світових брендів, то для малого й середнього бізнесу питання вартості часто є вирішальним. Так само, як ефективність, зручність, надійність систем. 

  Як наслідок, ми побачили можливість запропонувати ринку недороге комплексне рішення BJET, розроблене на глобальній платформі Odoo Community. 

  – Які переваги користувачеві надають рішення BJET?  

  – Насамперед, ERP-рішення BJET надають можливість в одному інструменті бачити, контролювати та ефективно управляти бізнесом онлайн. Усе це – маючи змогу вести облік у системі відповідно до вимог українського законодавства.

  Це готові галузеві рішення, для впровадження яких не потрібні компанії-інтегратори. Споживач може самостійно налаштувати систему, використовуючи мануал або пройшовши короткий курс користувача.

  При тім ці рішення базуються на відомій у світі платформі Odoo Community, яка є сучасною, інноваційною та швидко розвивається. Отже, це продукт майбутнього.

  – Який головний меседж сьогодні ви хотіли б донести до потенційного споживача вашого продукту? 

  – По-перше, альтернативи старим програмним рішенням для бізнесу існують! І наш продукт підтверджує це.

  По-друге, проєкт BJET не є короткочасним. Ми гарантуємо оновлення продукту відповідно до змін законодавства, гарантуємо нові версії, модулі та функціонал, гарантуємо постійну клієнтську підтримку.

  Це підтверджено нашою системною діяльністю. Як-от створення експертних середовищ для розробки нових версій, модулів та функціоналів. Активна робота нашої асоціації розробників Odoo, яка навчає бізнес-аналітиків, розробників та користувачів. Постійне розширення співпраці з великою кількістю університетів та інших навчальних закладів, щоб забезпечити ринок як досвідченими експертами Odoo, так і грамотними користувачами.

  Отже, BJET є проєктом стратегічним. Ми – надовго!