Бізнес-адаптація: управління проєктами сьогодні – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Бізнес-адаптація: управління проєктами сьогодні

  Запрошуємо на вебінар – актуальна тема, авторитетні організатор та спікери (серед яких і CEO BJet), участь безкоштовна!

  Коли: Четвер, 5 травня о 18:00 – 18:30.
  Де: Онлайн (Zoom)
  Реєстрація: https://lvbs.top/mxv

  Як змінилися підходи в управлінні проєктам та прийнятті рішень за час війни? Налагоджених процесів та інструментів для роботи в таких умовах практично не було, та багато проєктів запустились або переформатувались і продовжили свою діяльність навіть після повномасштабного вторгнення.


  Про те, як налагодити бізнес-процеси та запускати нові проєкти в умовах сьогодення поговоримо з Сергієм Потаповим, викладачем управління проєктів та Оленою Кузьмічовою, випускницею Key Executive MBA Бізнес-школи УКУ.


  Під час зустрічі розглянемо:
  ✔Проєкти підтримки бізнесу та волонтерська діяльність.
  ✔ Новий формат бізнес-моделі.
  ✔ Найважливіші аспекти у роботі з ризиками.
  ✔ Вірогідні сценарії VS деталізовані плани.
  ✔ Основні кроки для досягнення якісного результату.


  Сергій Потапов – консультант, тренер та викладач з управління проєктів в Бізнес-школі УКУ та Академії ДТЕК. Сергій досліджує цю галузь з 2002-го року, а з 2015-го консультує на цю тему різного роду організації, зокрема управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro). Допомагає компаніям ставати більш продуктивними: досягати більшого та робити це швидше, розбудовуючи системи управління проєктами.


  Олена Кузьмічова – CEO BJet, член Правління ГС «ОСА Україна». Випускниця програм Key Executive MBA 2020 року та програми «Ефективне менторство через призму EQ-BOOST» Бізнес-школи УКУ.


  Приєднуйтесь до нашого вебінару, дізнавайтесь більше про найважливіші етапи управління проєктами в часи невизначеності та беріть участь в обговоренні.

  Все буде Україна!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.