BJET: ДРАЙВИМО БІЗНЕС-КУЛЬТУРУ, БАЗОВАНУ НА ДАНИХ – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  BJET: ДРАЙВИМО БІЗНЕС-КУЛЬТУРУ, БАЗОВАНУ НА ДАНИХ

  ERP-платформа BJet створює єдину уніфіковану систему звітності для всіх процесів у компанії. Можна займатися моделюванням і складанням бізнес-планів на базі реальних цифр, створюючи версії всередині системи і працюючи усередині зі змінними. Встановивши систему, С-level забуде слова “скільки днів нам треба, щоб побудувати модель або перевірити рентабельність”.

  Львівський стартап вивів на ринок новітню ERP-систему, створену на базі бельгійської платформи Odoo (odoo.com)

  Олег Денис, голова Наглядової Ради BJet ERP (bjetpro.com) *

  ІТ-галузь України стрімко розвивається, змінюються умови роботи й виклики, які щодня вимагають від C-level якісних управлінських рішень. Для адекватних до ситуації рішень потрібні якісний та зручний управлінський і фінансовий облік і аналітика. І ось тут, на жаль, компанії стикаються з однаковою проблемою – працювати доводиться з морально застарілими інструментами, які вимагають занадто багато часу, зусиль та людей.

  Біль цей гострий і масовий. Тож не дивно, що свого часу на майданчику Львівського ІТ-кластеру розпочалися розмови, щодо можливості розробки нової для України системи управлінського і фінансового обліку. Ця ідея знайшла підтримку серед топ-менеджерів провідних українських ІТ-компаній, фінансистів та експертів з менеджменту, що поклало початок системній кількарічній роботі над продуктом для Українського ринку.

  Так народився стартап BJet – втілення найкращої експертизи від профільних фахівців та управлінців на ринку, що долучилися до роботи над проектом на різних етапах його реалізації.

  Ідея та співпраця з Odoo

  Ключова ідея BJET ERP – побудувати програму-конструктор, яка легко підлаштовується до потреб конкретного підприємства та дозволяє підприємцям бачити бізнес онлайн. Розробка модульного продукту – на основі open source та хмарних технологій SaaS. Продукт не має бути громіздким, не має потребувати безлічі консультантів чи ІТ-інженерів, має бути максимально гнучким та відкритим для кастомізацій, а відтак – на 100% корисним для бізнесу та його масштабування в умовах швидкого росту та гнучких налаштувань до сучасних змін бізнес-умов і бізнес-середовища.

  У 2019 році розпочалася співпраця з бельгійською компанією Odoo та ОСА співтовариством розробників, що є одним з провідних розробників ERP-систем в світі. Рішення Odoo мають відкриту архітектуру – це означає, що користувачі можуть додавати, кастомізувати чи розширювати існуючі рішення під потреби бізнесу. Нині спільнота Odoo налічує понад 3500 партнерів, понад 7 млн. користувачів по всьому світу та десятки тисяч незалежних ІТ-фахівців, що пишуть на цій платформі нові модулі і розвивають її. Це дає можливість відійти від стереотипів інших ERP систем – потреби тримати в штаті розробників і адміністраторів систем та ІТ-сегмент серверної інфраструктури з усіма накладними витратами на підтримку їх дієздатності.

  Odoo ERP займає стабільно високі місця у міжнародних рейтингах ERP-систем. Так, у рейтингу Finances Online (reviews for business) Odoo на 8-му місці з 433 розглянутих систем і випереджає таких лідерів, як Oracle ERP Cloud, Microsoft Dynamics GP та ERP in Cloud.

  В Україні BJet також тісно співпрацює з некомерційною організацією OCA Ukraine – локальним представником The Odoo Community Association (OCA).

  Яким компаніям потрібна BJet ERP

  Поява потреби в такій сучасній ERP-системі, як BJet ERP, є, по-суті, питанням виростання компанії з «коротких штанців» малого бізнесу до рівня середнього, його масштабування і швидкого переконфігурування процесів і функціональних модулів – задля автоматизації процесів до рівня великого підприємства в одній інформаційній системі ERP. Зазвичай тільки-но ІТ-компанія розвивається до рівня, коли для закривання проектів і планування ресурсів та автоматизації виробничих процесів їй уже мало двох-трьох десятків працівників, як у її менеджменту починає зростати список запитань, отримання відповідей на які потребує надто багато часу і зусиль… Який поточний стан справ підприємства? Де побачити скільки я можу витратити і на які грошові обігові кошти розраховувати? Що в нас з поточними роботами і замовленнями? Хто всі ці люди і за що я їм плачу? Де мої гроші? Як виміряти наш успіх? Чому ніхто не може сказати мені, де наш дохід? Який бюджет?

  Спираючись на свою експертизу та численні інтерв’ю з менеджментом компаній, аналітики BJet попередньо моделювали основні бізнес-процеси в українських компаніях. Ось типовий приклад із цієї роботи: для розрахунку прибутковості лише одного проекту разом довелося задіяти 7 Excel-таблиць, 5 програм, 5 працівників. І це тільки один проект. А якщо їх 5? А коли їх стає 20? А коли – понад 50?

  Висновок очевидний: середньостатистична українська компанія витрачає величезний ресурс для ведення управлінської та фінансової звітності по операційній діяльності підприємства. До того ж, інформація нерідко спотворюється під час її переміщення вгору, між системами й сервісами та при ручному опрацюванні.

  Ви вже відчуваєте все це у своїй компанії? Ok, тоді новітня BJet ERP-платформа підприємства – це те, що швидко, у максимально зручній формі та в будь-який час доби і з будь-якої точки доступу, де є інтернет або мобільний доступ, надасть вам відповіді на згадані важливі запитання.

  «Світле майбутнє» управління компаніями – ось воно

  BJet ERP – це хмарний сервіс, в якому в режимі 24/7 відображаються доходи, витрати та чимало інших показників на вибір керівництва компанії. Система автоматично проводить контроль договорів та оплат, а отриману інформацію автоматично формує у необхідні і зручні стандартні звіти та дашборди. Дає змогу переглядати актуальну аналітику у два кліки – P&L, Cashflow, Balance Sheet…

  ERP-платформа BJet створює єдину уніфіковану систему звітності для всіх процесів у компанії. Можна займатися моделюванням і складанням бізнес-планів на базі реальних цифр, створюючи версії всередині системи і працюючи усередині зі змінними. Встановивши систему, С-level забуде слова “скільки днів нам треба, щоб побудувати модель або перевірити рентабельність”.

  Система легко зростає разом з компанією, адаптуючись під мінливі бізнес-процеси, і пропонуючи все краще, що було придумано в сфері обліку сотнями розробників.

  Опираючись на стандарти Odoo, BJet ERP забезпечує високий рівень надійності та сек’юріті.

  Хостинг та безпека – на вибір клієнта – на серверах BJet або Azure/AWS відповідно до міжнародного стандарту ISO 27001 з шифруванням даних від рівня полів до всієї БД і адмініструванням за допомогою локального адміністратора кожного тенаната підприємства.

  У разі виникнення запитань на будь-якому етапі користування, безкоштовну допомогу надає служба підтримки.

  Окремо для ІТ

  Попри те, що насьогодні BJet ERP має комплексні рішення для кількох галузей і далі їх кількість зростатиме, саме рішення для ІТ від початку було нашим пріоритетом. Отже, погляньмо на можливості, які ІТ-компанія-користувач отримує в BJet ERP…

  Зручний управлінський облік від BJet ERP забезпечує бачення онлайн управлінської структури та зведення даних декількох компаній. А також багаторівневу аналітику, аналітичні рахунки, мітки групи та елементи витрат, центри витрат, бюджетування. Типові ІТ звіти і дашборди вже є в системі, а водночас – конструктори звітів і дашбордів, якщо користувач хоче змінити все по-своєму.

  Завдяки блоку «Проектний менеджмент та облік користувачів» можна управляти проектами, планувати етапи роботи, делегувати завдання команді, відслідковувати прогрес, планувати ресурси, виставляти клієнтам рахунки та аналізувати витрати й прибутки по проектах та працівниках.

  CRM у складі BJet ERP дозволяє зручно планувати і відслідковувати активності з клієнтами на всіх етапах. До послуг користивачів – розширені прайс-листи, автоматичне формування рахунків замовникам з деталізацією наданих послуг, контроль оплат та заборгованостей. А для роботи з потенційними клієнтами у CRM є можливість створювати кампанії, надсилати автоматично створені електронні листи та призначати продавця. Є можливість аналізувати причини втрати потенційних угод та підвищувати ефективність продажів.

  Блок «Закупівля, робота з постачальниками» дає змогу управляти постачальниками та замовленнями на купівлю, автоматизувати процес закупівлі для ще ефективнішої роботи. Договори, замовлення на закупівлю, контроль оплат та заборгованостей – все це під рукою в одній автоматизованій системі.

  “Офісна” частина команди BJet після виходу чергового релізу. Віддалені працівники – за кадром, але люблять наших користувачів не менше.

  До функціоналу BJet ERP, яким зі старту найчастіше цікавляться потенційні клієнти з ІТ-галузі, належить блок HRMS. Модулі HRMS допомагають автоматизувати основні функції управління персоналом, вести кадровий облік, нараховувати заробітну плату, ефективно ухвалювати управлінські рішення, а також забезпечують інформаційні потреби компанії.

  Компаніям, які самі активно навчають працівників, сподобається інтегрована в BJet ERP система управління навчанням персоналу. Додаток LMS дозволяє створити корпоративну академію для навчання працівників.

  Дуже актуальний для ІТ-компаній блок «Заробітна плата та облік робочого часу». Він дає змогу логувати відпрацьований час або інтегрувати систему зі сторонніми сервісами, гнучко налаштовувати структури та правила розрахунку заробітної плати, розподіляти зарплату по проектах. А ще – керувати відсутностями, управляти витратами, зокрема на відрядження. Передбачені різні типи розрахунків з працівниками – аванси та кредити, різні типи надбавок і відрахувань.

  Бухгалтерський облік у BJet ERP легко налаштувати і вести декілька юридичних осіб. Облік побудований за принципом подвійного запису, де кожна господарська операція відображається двічі, за дебетом одного рахунку та за кредитом іншого.

  У BJet ERP вже є налаштована схема типових податків для України, можна додати й нові. Є мультивалютність. Є можливість створити журнали для записів бухгалтерського обліку: рахунки клієнтам, рахунки постачальників, банк, курсова різниця, товари, нарахування заробітної плати та інші. Є змога налаштувати модель для імпорту банківської виписки у форматі XML, XLS, DBF або CSV.

  Важливо згадати зручні засоби інтеграції BJet ERP платформи з такою популярною системою обліку часу та планування, як Jira. Зручна робота з імпортом і експортом з/в Excel таблицями, яка вирішує практично будь-які питання інтеграції з іншими системами та міграцією даних в додаток до прямих АРІ інтеграцій з більшістю популярних на ринку систем. І так зменшує біль переходу з однієї системи на іншу з мінімальними витратами.

  Якщо, попри багате наповнення ERP-системи, ІТ-компанія має додаткові потреби, ми розробимо індивідуальні модулі, кастомізуємо існуючі або встановимо додаткові з ресурсів Odoo.

  Словом…

  Плануйте. Контролюйте. Прогнозуйте. З BJet ERP у вас для цього буде вся актуальна на цей момент інформація – у суперзручних звітах та дашбордах. У будь-який час дня і ночі. З будь-якої точки світу.

  * Вперше опубліковано ITID Lviv