BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО) – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО)

  Голова Наглядової ради BJet Олег Денис розповів, як народжувалась найкраща українська ERP-система

  – Уже далекого 2015 року в кулуарах між різними ІТ компаніями постало питання… скільки можна?! Давайте зробимо український продукт, який реально створить альтернативу монополісту! – розповідає Голова Наглядової ради BJet Олег ДЕНИС про витоки платформи BJet ERP. – Ці ідеологічні розмови тривали більше ніж рік на рівні клубів ІТ Кластера. Ідеї підтримувались.

  Потім дискусія перейшла в експертне середовище – почали збирати фінансистів, бухгалтерів, інтеграторів, різних керівників C-level – з’ясовувати їхню думку про те, куди варто рухатися. Появилися перші інвестори…

  Для нас було зрозуміло, що в цьому випадку не варто кодити продукт “з нуля” – ми шукали платформу, на базі якої можна злетіти. Проаналізували рішення, які є на ринку в Україні й світі та знайшли дуже цікаву платформу Odoo. Дослідили її глибоко і вирішили спробувати.

  Ми займалися девелопментом того рішення, яке сьогодні маємо, фактично 2 роки.

  Рухаємося на цьому ринку активно і агресивно – цей етап настав!

  Схожі статті:

  26.11.2021

  BJET: ДРАЙВИМО БІЗНЕС-КУЛЬТУРУ, БАЗОВАНУ НА ДАНИХ

  ERP-платформа BJet створює єдину уніфіковану систему звітності для всіх процесів у компанії. Можна займатися моделюванням і складанням бізнес-планів на базі реальних цифр, створюючи версії всередині системи і працюючи усередині зі змінними. Встановивши систему, С-level забуде слова “скільки днів нам треба, щоб побудувати модель або перевірити рентабельність”.

  Release BJet ERP, November 2021

  17.11.2021

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

  Новий реліз BJet ERP – у листопаді працювати з системою стало ще зручніше! Цього разу покращено автоматизацію банківських виписок.

  11.11.2021

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ BJET ERP ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ

  Бізнес-аналітики Наталія КАТЕРИНЕЦЬ та Мар'яна БАДЮК продемонстрували учасникам онлайн-івенту новітнє українське рішення для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю усіх бізнес-процесів виробничої компанії.