BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО) – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО)

  Голова Наглядової ради BJet Олег Денис розповів, як народжувалась найкраща українська ERP-система

  – Уже далекого 2015 року в кулуарах між різними ІТ компаніями постало питання… скільки можна?! Давайте зробимо український продукт, який реально створить альтернативу монополісту! – розповідає Голова Наглядової ради BJet Олег ДЕНИС про витоки платформи BJet ERP. – Ці ідеологічні розмови тривали більше ніж рік на рівні клубів ІТ Кластера. Ідеї підтримувались.

  Потім дискусія перейшла в експертне середовище – почали збирати фінансистів, бухгалтерів, інтеграторів, різних керівників C-level – з’ясовувати їхню думку про те, куди варто рухатися. Появилися перші інвестори…

  Для нас було зрозуміло, що в цьому випадку не варто кодити продукт “з нуля” – ми шукали платформу, на базі якої можна злетіти. Проаналізували рішення, які є на ринку в Україні й світі та знайшли дуже цікаву платформу Odoo. Дослідили її глибоко і вирішили спробувати.

  Ми займалися девелопментом того рішення, яке сьогодні маємо, фактично 2 роки.

  Рухаємося на цьому ринку активно і агресивно – цей етап настав!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.