BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО) – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  BJet ERP: коротко про історію продукту (ВІДЕО)

  Голова Наглядової ради BJet Олег Денис розповів, як народжувалась найкраща українська ERP-система

  – Уже далекого 2015 року в кулуарах між різними ІТ компаніями постало питання… скільки можна?! Давайте зробимо український продукт, який реально створить альтернативу монополісту! – розповідає Голова Наглядової ради BJet Олег ДЕНИС про витоки платформи BJet ERP. – Ці ідеологічні розмови тривали більше ніж рік на рівні клубів ІТ Кластера. Ідеї підтримувались.

  Потім дискусія перейшла в експертне середовище – почали збирати фінансистів, бухгалтерів, інтеграторів, різних керівників C-level – з’ясовувати їхню думку про те, куди варто рухатися. Появилися перші інвестори…

  Для нас було зрозуміло, що в цьому випадку не варто кодити продукт “з нуля” – ми шукали платформу, на базі якої можна злетіти. Проаналізували рішення, які є на ринку в Україні й світі та знайшли дуже цікаву платформу Odoo. Дослідили її глибоко і вирішили спробувати.

  Ми займалися девелопментом того рішення, яке сьогодні маємо, фактично 2 роки.

  Рухаємося на цьому ринку активно і агресивно – цей етап настав!

  Схожі статті:

  проект ГУДОК, лого, BJET

  20.05.2022

  ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET!

  Автоматизація складського обліку гуманітарної допомоги для України в умовах війни була розроблена та впроваджена командою BJet у співпраці з партнерами всього за кілька тижнів.

  1С Бухгалтерія, російські танки

  03.05.2022

  Три групи ризиків використання 1С: коротко про головне

  Час змін настав! Сьогодення – це епоха, коли навіть чимало Західного бізнесу припиняє співпрацю з надто вже токсичним російським ринком. Бо вважає це кращим, ніж нести ризики продовження співпраці с агресором. Чи є складним це рішення? – Звичайно. Але це необхідність. А чи складно українському бізнесу відмовитися від ру-софта, в який вкладено час, гроші та інші ресурси? – Звичайно. Але це ще більша необхідність.

  Олена Кузьмічова, BJET, – 1C має піти за російським кораблем

  28.04.2022

  «Російський воєнний софт, як от 1С, має піти слідом за російським кораблем», – Олена Кузьмічова, BJET

  Відмова від російських IT-продуктів – це ще один фронт спротиву, це питання виживання і відсікання «братських обіймів схибленого сусіда». «Наша місія: забути про монопольні та закриті системи, позбутися залежності від провайдерів та глибоких кастомізацій, в тому числі російських компаній, та змінити парадигму використання систем управління бізнесом», – говорить Олена Кузьмічова – CEO BJET, член Правління ГС «ОСА Україна», випускниця програм Key Executive MBA 2020 року та «Ефективне менторство через призму EQ-BOOST» Бізнес-школи УКУ.