BJet – у великій сім’ї Спілки українських підприємців – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  BJet – у великій сім’ї Спілки українських підприємців

  СУП коротко і змістовно представила нового учасника своїй бізнес-спільноті.

  BJet у СУП

  – Компанію BJet було створено, щоб допомогти українському бізнесу та знайти альтернативне рішення вже наявним системам для управління підприємством, – інформує Спілка українських підприємців у своєму повідомленні. – Вона є експертом у сфері регламентованого, управлінського обліку та ERP на платформі Odoo. Головна ціль – запропонувати бізнесу найкраще рішення для автоматизації обліку та процесів, як із функціональної, так і з комерційної точок зору. BJet об’єднує експертність українських спеціалістів, досвід міжнародних компаній та світову практику в єдиному рішенні BJet ERP.

  Олег ДЕНИС, голова Наглядової Ради BJet, щодо вступу до СУП зазначає:

  – Мабуть, кожна компанія, у якої горизонт планування – роки, а не місяці, рано чи пізно відчуває, що для подальшого розвитку потрібно не тільки успішно конкурувати, а й багато в чому об’єднувати зусилля з іншими компаніями та експертами ринку. Для обміну з колегами досвідом ведення бізнесу та інновацій. Для нетворкінгу, що народжує нові проєкти. Для спільного аналізу бізнес-клімату та напрацювання шляхів його покращення – зокрема й лобіюючи якісне покращення законодавства у сфері регламентованого обліку.

  – Ми вважаємо, що Спілка українських підприємців – гарний приклад організації, яка допомагає реалізовувати такі цілі. Імпонує акцент на неолігархічному та інноваційному бізнесі. Бачимо у Спілці людей та компанії з близькою для нас – продуктової ІТ компанії – філософією бізнесу та баченням майбутнього. Бачимо людей активних!

  – Тому вирішили: участь у СУП – важливий крок для BJet, час його зробити. Це особливо актуально, зважаючи на ті виклики, які нині всі ми однаково відчуваємо через потребу працювати в унікальних умовах. Умовах повномасштабної війни.

  Сподіваємося на плідну співпрацю!

  #бізнес #business #ERP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C