BJet ERP надасть свою платформу університетам для навчального процесу – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  BJet ERP надасть свою платформу університетам для навчального процесу

  В період з 15 до 25 червня 2021 року викладачі пройшли практичний тренінг «Odoo / BJet ERP – Інноваційні інструменти для управління бізнесом».

  BJet ERP надасть свою платформу університетам для навчального процесу

  Cпільно з асоціацією OCА Україна цієї весни ми провели ряд зустрічей з викладачами і студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Університету банківської справи, де презентували їм нашу систему BJet. Ми були щиро вражені, коли на тренінг зареєструвалося аж 70 викладачів, які ведуть дисципліни з менеджменту, фінансів, обліку, інформаційних систем. Ми побачили великий запит зі сторони освітніх закладів на інноваційні рішення для бізнесу. Під час тренінгу було надано демо доступи до платформи BJet ERP, щоб викладачі змогли практично спробувати, як працює модульна ERP система і виконувати практичні завдання.

  Ганна Головчак, доцент кафедри обліку і аудиту, Львівського національного університету імені Івана Франка:

  «Наші студенти постійно запитують про альтернативні рішення для ведення обліку та управління бізнесом. Тому BJet – це дуже актуальна платформа і для підприємців, і для нас викладачів. Студенти, які вчаться у нас – це люди нового покоління, вони прагнуть змін, швидких корисних рішень і хочуть бачити свій бізнес онлайн, а не на папері чи в старих незручних системах»

  Лариса Ноздріна, к.е.н, Кафедра цифрової та міжнародної економіки, Університету банківської справи:

  «Нам було цікаво навчитися працювати з платформою BJet, яка є хмарною ERP системою нового покоління, має дуже зручний інтерфейс та широкий спектр модулів. Я вважаю, що для навчання студентів така платформа буде дуже корисною»

  Продовжуючи співпрацю з університетами ми надамо доступ до системи BJet викладачам і студентам для використання у навчальному процесі. Платформа BJet – це «Тесла» в сучасному світі управління бізнесом і ми хочемо, щоб університети мали можливість застосовувати у себе найкращі технології.

  Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0_11-1.jpg

  Вручення сертифікатів викладачам про проходження тренінгу, 29 червня 2021 року

  Схожі статті:

  Олег Денис, засновник BJet

  19.06.2024

  Олег Денис: “BJET є проєктом стратегічним, ми – надовго!”

  Подія-шоурум українського програмного забезпечення “Своє.ІТ”, організована компанією GigaCloud, зокрема, за партнерства BJET, успішно відбулася 14 червня у “Мистецькому Арсеналі” у Києві. На полях івенту ми поспілкувалися з засновником бренду BJET Олегом ДЕНИСОМ – і про подію, і про особливості розвитку ERP-рішень бренду.

  15.05.2024

  Можливості ERP для управління персоналом, зарплатами та іншими кадровими процесами

  Управління кадровими процесами є важливою та складною ділянкою роботи в компанії. Але нині на допомогу HR-менеджерам прийшли системи планування ресурсів підприємства (ERP). Ці системи перетворилися на незамінний інструмент для фахівців з управління персоналом, пропонуючи набір можливостей, призначених для оптимізації та підвищення ефективності кадрових операцій.

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  15.04.2024

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  Визначаємося з поняттями управлінський, фінансовий та бухгалтерський облік і як це пов’язано з автоматизацією бізнес-процесів.