BJet ERP надасть свою платформу університетам для навчального процесу – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  BJet ERP надасть свою платформу університетам для навчального процесу

  В період з 15 до 25 червня 2021 року викладачі пройшли практичний тренінг «Odoo / BJet ERP – Інноваційні інструменти для управління бізнесом».

  Cпільно з асоціацією OCА Україна цієї весни ми провели ряд зустрічей з викладачами і студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Університету банківської справи, де презентували їм нашу систему BJet. Ми були щиро вражені, коли на тренінг зареєструвалося аж 70 викладачів, які ведуть дисципліни з менеджменту, фінансів, обліку, інформаційних систем. Ми побачили великий запит зі сторони освітніх закладів на інноваційні рішення для бізнесу. Під час тренінгу було надано демо доступи до платформи BJet ERP, щоб викладачі змогли практично спробувати, як працює модульна ERP система і виконувати практичні завдання.

  Ганна Головчак, доцент кафедри обліку і аудиту, Львівського національного університету імені Івана Франка:

  «Наші студенти постійно запитують про альтернативні рішення для ведення обліку та управління бізнесом. Тому BJet – це дуже актуальна платформа і для підприємців, і для нас викладачів. Студенти, які вчаться у нас – це люди нового покоління, вони прагнуть змін, швидких корисних рішень і хочуть бачити свій бізнес онлайн, а не на папері чи в старих незручних системах»

  Лариса Ноздріна, к.е.н, Кафедра цифрової та міжнародної економіки, Університету банківської справи:

  «Нам було цікаво навчитися працювати з платформою BJet, яка є хмарною ERP системою нового покоління, має дуже зручний інтерфейс та широкий спектр модулів. Я вважаю, що для навчання студентів така платформа буде дуже корисною»

  Продовжуючи співпрацю з університетами ми надамо доступ до системи BJet викладачам і студентам для використання у навчальному процесі. Платформа BJet – це «Тесла» в сучасному світі управління бізнесом і ми хочемо, щоб університети мали можливість застосовувати у себе найкращі технології.

  Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу 0_11-1.jpg

  Вручення сертифікатів викладачам про проходження тренінгу, 29 червня 2021 року