Чи зростає рентабельність після впровадження ERP? – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  Чи зростає рентабельність після впровадження ERP?

  Відповідаємо на запитання від бізнесу

  Чи зростає рентабельність після впровадження ERP?

  ℹ️ Коротка відповідь: так, якщо ERP впроваджено правильно – компанією-інтегратором, яка має досвідчених бізнес-аналітиків та належно відпрацьовані процеси.

  Звісно, неможливо назвати рентабельність інвестицій у впровадження ERP, яка буде універсальною для всіх бізнесів на всіх ринках. Та є дослідження, якими можна скористатися як базовим орієнтиром.

  ℹ️ Зокрема, за даними авторитетної агенції Aberdeen (35 років на ринку США), впровадження ERP-системи скорочує операційні витрати на 23%, а адміністративні витрати – на 22%. Досліджені агенцією компанії середнього розміру, що впровадили ERP-системи, змогли збільшити операційну рентабельність на 21%.

  ℹ️ Притім зростання поточних показників рентабельності – лише невеличка верхівка айсбергу отриманих переваг. Адже ERP – це насамперед про нові можливості для успішного розвитку бізнесу.

  Система інтегрує в єдину базу даних і користувацький інтерфейс усі аспекти діяльності – планування, розробку, виробництво, маркетинг, продажі та підтримку клієнтів. Її впровадження допомагає власникам досягти повної видимості всіх важливих процесів та дає значно краще розуміння ефективності бізнесу. Як наслідок – мінімізація помилок у процесі ухвалення і виконання рішень та поступове зростання ефективності на більшості напрямків діяльності.

  ℹ️ І, звісно, пам’ятаймо про клієнта. Його рівень задоволення – один із ключових факторів зростання чи, навпаки, стагнації бізнесу. Успішне впровадження ERP зазвичай супроводжується відчутним покращенням якості обслуговування та підтримки клієнтів. Наприклад, згідно з дослідженням Aberdeen, ті компанії, які інвестували в ERP-систему, констатують збільшення на 24% своєчасності поставок – це результат нового рівня продуктивності, відстеження замовлень і прийняття рішень.

  ℹ️ Підсумуємо: у короткостроковій перспективі впровадження ERP-системи відчутно підвищує рентабельність інвестицій бізнесу, а в середньо- та довгостроковій перспективах формує стійкі можливості для його масштабування. Ці очевидні переваги і зробили автоматизацію процесів з допомогою ERP бізнес-трендом нинішнього десятиліття.

  Задумалися про впровадження ERP?

  Отримайте чек-ліст «Підготовка до успішного впровадження ERP-системи», будь ласка, зробіть запит за посиланням bit.ly/bjet-erp-form або під кнопкою нижче. На вашу поштову скриньку автоматично надійде чек-ліст із 30 пунктів, а менеджер BJet радо відповість на будь-які додаткові запитання.

  Бажаємо успішної автоматизації!

  #бізнес #business #ERP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C