ERP ВІД BJET – КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  ERP від BJET – комплексне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Найбільш актуальні для українського ринку можливості

  ЗВІТНІСТЬ ТА ОБЛІК

  бухгалтерський та управлінський облік, фінансові звіти, Cash Flow, P&L

  УПРАВЛІННЯ ПРОЄКТАМИ

  ПОВНОЦІННА CRM

  система управління лідами

  Складський облік

  ПРОДАЖІ

  точки продажу, POS

  Маркетинг

  ГАЛУЗЕВІ РІШЕННЯ

  виробництво, логістика, склад тощо

  HRMS

  управління кадрами

  ВсЕ необхідне – в єдиній системі

  Впровадження ERP-систем зміцнює позиції компанії на ринку і є значною конкурентною перевагою.

  Автоматизуйте процеси та робіть ваш бізнес гнучким і адаптивним разом з BJet — це особливо важливо в кризові періоди.

  Рішення від BJet – це нова екосистема ведення бізнесу. Для побудови екосистеми повністю інтегрованих між собою бізнес-додатків ми обрали Odoo - міжнародну платформу, яка нараховує 7 млн. користувачів по всьому світу. Але саме ERP-рішення від BJet створюються відповідно до реалій ведення бізнесу в Україні.

  дізнатися більше

  Чому варто довірити впровадження ERP-системи для вашого бізнесу саме нам?

  01
  Компанія BJet – це практичний досвід провідних фахівців України в сфері обліку та фінансів, помножений на світові стандарти Odoo у впровадженні ERP-систем
  02
  При створенні системи автоматизації ми керуємося пріоритетами клієнта, пропонуючи покрокові впровадження для оптимізації витрат
  03
  При кожному впроваджені ми окрему увагу приділяємо навчанню користувачів, що значно покращує ефективність проекту для клієнта

  Результат впровадження автоматизації на Odoo від BJet – це єдина система керування компанією та розвиток бізнесу – 81% компаній, після проведення аналізу ROI, свідчать, що їх показники покращились після впровадження ERP-системи.

  дізнатися більше

  Суть єдиної екосистеми – всі ваші дані, внесені до ERP, буде автоматично застосовано до всіх інтегрованих додатків

  При створенні для вас персоналізованого рішення автоматизації ми особливу увагу приділяємо інтеграціям, які критично важливі для ведення бізнесу в Україні. Це дозволяє інтегрувати потрібні модулі у єдину систему, що оптимізує бізнес-процеси.

  Наша співпраця та Етапи впровадження

  Контактуємо та уточнюємо деталі і потреби бізнесу
  Розробляємо та узгоджуємо логіку впровадження
  Налаштовуємо систему та навчаємо людей
  Залишаємось на зв’язку для постійної підтримки та оновлень

  Форма запиту на консультацію

  Обирайте оптимальне рішення для вашого бізнесу. Отримайте безкоштовну консультацію від експертів BJet – заповніть цю просту форму, і ми зв’яжемось з вами найближчим часом.

   Дякуємо, що обираєте BJet!

   Bjet-Document

   Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

   А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

   PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

   ЗАВЕРШИТИ

   Поширені Запитання

   Що таке ERP-система?

   ERP-система – від англійського “enterprise resource planning” – система планування ресурсів підприємства, автоматизація бізнес-процесів. Інакше кажучи, ERP-система - це інструмент керівника, який дозволяє не лише накопичувати дані минулих періодів, а й ефективно планувати діяльність компанії наперед, беручи до уваги внутрішні та зовнішні фактори.

   Навіщо потрібна ERP-система?

   ERP-системи потрібні компанії для того, щоб накопичувати власну статистику, користуватися зовнішніми даними й оперативно та ефективно реагувати на зміни ринку. Система ERP це інструмент, який дозволяє поєднати в одному місці всі процеси та налагодити роботу всередині компанії. Це допомагає налагодити бізнес-процеси, розставляти пріоритети та покращувати показники.

   У чому різниця між CRM та ERP-системами?

   ERP-система від CRM системи відрізняється принципово. По-суті, CRM – лише частина ERP-системи (хоч і важлива), яка відповідає за накопичування, обробку та побудову комунікації з клієнтами. Зазвичай, бізнес-процеси на підприємстві – це не лише генерація лідів та продажі. Тож, обидва інструмента важливі, але робота в CRM – лише один з напрямків руху компанії.

   Odoo об'єднує в єдиній системі можливості CRM та ERP, що є однією з ключових переваг.

   Скільки коштує ERP-система?

   Історично склалась думка, що ERP-система коштує дорого. Але останніми роками, завдяки використанню “хмарних” технологій та міжнародних автоматизованих платформ, компаніям-інтеграторам вдалось значно знизити середню вартість рішень автоматизації. Крім того, все більше власників компаній розуміють, що ERP-система – це не витрата, а капітальна інвестиція, яка значно впливає на ефективність всіх процесів – за статистикою, приблизно 80% компаній, які впровадили автоматизацію бізнес-процесів, констатують підвищення ключових фінансових показників.