ЧИМ BJET ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ БІЗНЕСУ? (ВІДЕО) – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  ЧИМ BJET ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ БІЗНЕСУ? (ВІДЕО)

  Ось деякі основні ідеї і принципи, на яких ми від початку будували BJet ERP. Саме вони були реалізовані в нашому рішенні для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю всіх бізнес-процесів компаній.

  – Ось деякі основні ідеї і принципи, на яких ми від початку будували BJet ERP, – розповідає Голова Наглядової ради BJet Олег ДЕНИС. – Саме вони були реалізовані в нашому рішенні для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю всіх бізнес-процесів компаній.

  Перше – це мало бути просте і легке рішення, що допоможе бізнесу, власникам, ІТ-департаментам компаній мінімізувати витрати на власне ІТ – на супровід, на впровадження… Для цього було вирішено створити рішення, яке має модульний підхід. Щоб можна було, маючи базову платформу, брати ті специфічні модулі, які пов’язані саме з вашим бізнесом, і використовувати.

  Наступне – для кого був розроблений наш продукт? Наш клієнт – не власник з одним невеличким магазином, який все чудово рахує на калькуляторі і в Excel. Наш клієнт – це малий і середній бізнес, але той, який вже має потребу створювати різні ролі в управлінні бізнесом, делегувати повноваження, має кілька департаментів.

  Нині більшість таких бізнесів використовують одночасно кілька, кільканадцять або й десятки рішень для управління. Наприклад, якщо ми говоримо про ІТ-компанії, то там може бути одночасно 10–15 рішень. А великі ІТ-монстри використовують навіть 32 системи управління бізнесом одночасно. Це біда більшості компаній.

  Ми не ставимо собі завдання одномоментно замінити всі використовувані бізнесом рішення. Наприклад, компанія каже, що серед іншого використовує Jira і не хоче її позбуватися. Прекрасно – ми можемо інтегрувати цей інструмент у BJet ERP!

  І це дійсно open source – немає залежності клієнта від розробників. Хочете супроводжувати систему самі? Будь ласка! Шукайте студентів, це мова програмування Python – студентів на ринку повно, і супроводжуйте.

  Загалом, маю просте звернення до малого і середнього бізнесу…  Ми даємо вам стандартне рішення зі стандартно налагодженими процесами, так працює 90% успішних компаній – не вигадуйте, повторяйте крок за кроком і все у вас буде ok.

  BJet ERP – це те високоефективне рішення, на яке давно чекав український бізнес. Наша мета, щоб цей продукт жив на ринку багато років. Адже це стратегічно важливий продукт для бізнесу, для багатьох компаній, для України!

  Схожі статті:

  проект ГУДОК, лого, BJET

  20.05.2022

  ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET!

  Автоматизація складського обліку гуманітарної допомоги для України в умовах війни була розроблена та впроваджена командою BJet у співпраці з партнерами всього за кілька тижнів.

  1С Бухгалтерія, російські танки

  03.05.2022

  Три групи ризиків використання 1С: коротко про головне

  Час змін настав! Сьогодення – це епоха, коли навіть чимало Західного бізнесу припиняє співпрацю з надто вже токсичним російським ринком. Бо вважає це кращим, ніж нести ризики продовження співпраці с агресором. Чи є складним це рішення? – Звичайно. Але це необхідність. А чи складно українському бізнесу відмовитися від ру-софта, в який вкладено час, гроші та інші ресурси? – Звичайно. Але це ще більша необхідність.

  Олена Кузьмічова, BJET, – 1C має піти за російським кораблем

  28.04.2022

  «Російський воєнний софт, як от 1С, має піти слідом за російським кораблем», – Олена Кузьмічова, BJET

  Відмова від російських IT-продуктів – це ще один фронт спротиву, це питання виживання і відсікання «братських обіймів схибленого сусіда». «Наша місія: забути про монопольні та закриті системи, позбутися залежності від провайдерів та глибоких кастомізацій, в тому числі російських компаній, та змінити парадигму використання систем управління бізнесом», – говорить Олена Кузьмічова – CEO BJET, член Правління ГС «ОСА Україна», випускниця програм Key Executive MBA 2020 року та «Ефективне менторство через призму EQ-BOOST» Бізнес-школи УКУ.