ЧИМ BJET ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ БІЗНЕСУ? (ВІДЕО) – BJET
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  ЧИМ BJET ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ БІЗНЕСУ? (ВІДЕО)

  Ось деякі основні ідеї і принципи, на яких ми від початку будували BJet ERP. Саме вони були реалізовані в нашому рішенні для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю всіх бізнес-процесів компаній.

  – Ось деякі основні ідеї і принципи, на яких ми від початку будували BJet ERP, – розповідає Голова Наглядової ради BJet Олег ДЕНИС. – Саме вони були реалізовані в нашому рішенні для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю всіх бізнес-процесів компаній.

  Перше – це мало бути просте і легке рішення, що допоможе бізнесу, власникам, ІТ-департаментам компаній мінімізувати витрати на власне ІТ – на супровід, на впровадження… Для цього було вирішено створити рішення, яке має модульний підхід. Щоб можна було, маючи базову платформу, брати ті специфічні модулі, які пов’язані саме з вашим бізнесом, і використовувати.

  Наступне – для кого був розроблений наш продукт? Наш клієнт – не власник з одним невеличким магазином, який все чудово рахує на калькуляторі і в Excel. Наш клієнт – це малий і середній бізнес, але той, який вже має потребу створювати різні ролі в управлінні бізнесом, делегувати повноваження, має кілька департаментів.

  Нині більшість таких бізнесів використовують одночасно кілька, кільканадцять або й десятки рішень для управління. Наприклад, якщо ми говоримо про ІТ-компанії, то там може бути одночасно 10–15 рішень. А великі ІТ-монстри використовують навіть 32 системи управління бізнесом одночасно. Це біда більшості компаній.

  Ми не ставимо собі завдання одномоментно замінити всі використовувані бізнесом рішення. Наприклад, компанія каже, що серед іншого використовує Jira і не хоче її позбуватися. Прекрасно – ми можемо інтегрувати цей інструмент у BJet ERP!

  І це дійсно open source – немає залежності клієнта від розробників. Хочете супроводжувати систему самі? Будь ласка! Шукайте студентів, це мова програмування Python – студентів на ринку повно, і супроводжуйте.

  Загалом, маю просте звернення до малого і середнього бізнесу…  Ми даємо вам стандартне рішення зі стандартно налагодженими процесами, так працює 90% успішних компаній – не вигадуйте, повторяйте крок за кроком і все у вас буде ok.

  BJet ERP – це те високоефективне рішення, на яке давно чекав український бізнес. Наша мета, щоб цей продукт жив на ринку багато років. Адже це стратегічно важливий продукт для бізнесу, для багатьох компаній, для України!