ДОБРІ ІТ-НОВИНИ У СКЛАДНИЙ ЧАС – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ДОБРІ ІТ-НОВИНИ У СКЛАДНИЙ ЧАС

  IT послуги – єдина сфера бізнесу, яка зросла у перші п'ять місяців року порівняно з січнем–травнем 2021-го. І аж на 27%!

  За ці місяці частка IT у всьому експорті послуг склала 46%, тоді як у 2021-му цей показник був меншим – 37%, – повідомляє Opendatabot.

  Для порівняння, експорт послуг всіх галузей України залишився на рівні цих місяців торік, а експорт товарів впав на 20%.

  BJet є частиною успіху ІТ-галузі України – як продуктова компанія. Водночас посилюємо успішність інших компаній індустрії – як розробник галузевого рішення для розвитку та управління бізнесом BJet ERP для IT.

  Ознайомтеся з нашим комплексним рішенням – це потужний інструмент для автоматизації та підвищення ефективності бізнес-процесів ІТ-компанії.

  Працюємо для бізнесу! Працюємо на перемогу!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.