Приклад найбільшого провалу впровадження ERP – BJET
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  Приклад найбільшого провалу впровадження ERP

  Експерти розповіли з якими труднощами їм довелось стикатись при впровадженні ERP систем.

  Іванна:

  Після впровадження не було доброго супроводу зі сторони розробника і через рік довелось повернутись до 1С.

  Ірина:

  Я розповім про найбільший стрес при впровадженні: в один день нам відключили понад 10 систем і надали доступ лише до однієї, яка була абсолютно не готова до роботи. Всім працівникам бухгалтерії та ІТ довелось працювати майже цілодобово протягом місяця, а зниження інтенсивності настало десь через квартал. Рішення було важке, але зважене. Це була складна компанія й іншого виходу, ніж почати все з нуля, не було. “Запуститись” знову допомогли лише дуже професійна команда та мега бажання кожного учасника зробити неможливе можливим.  

  Сергій:

  Всі провали впровадження ERP систем пов‘язані з відсутністю у топ-менеджменту бажання дійсно міняти свої часто недосконалі процеси під індустріальні стандарти та працювати на результат, адже ERP завжди повинна впроваджуватися зверху вниз, оскільки основним замовником є С-левел і власники бізнесу, які хочуть бачити і структурувати всі процеси компанії.

  Якщо топ-менеджмент не підтримує і не вимагає від підлеглих впровадження ERP систем, то зазвичай виконавці не зацікавлені в операційних змінах у своїй роботі та вивченні чогось нового. Тому впровадження часто губить темп і поступово сходить нанівець, витрачені гроші списуються та знаходиться багато пояснень далеких від об’єктивних причин, чому ж не вдалося впровадити ERP в кожному такому випадку.

  Наталія:

  У моїй практиці був один випадок, коли проект не запустився в 100% українській компанії (молокозаводи), його зупинили вже на стадії моделювання процесів. Компанія не була готова до таких проектів. Надалі ми працювали з глобальними компаніями, які вже мали досвід з ERP, і там усі проекти виконувались так, як планувалось.

  Схожі статті:

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  15.04.2024

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  Визначаємося з поняттями управлінський, фінансовий та бухгалтерський облік і як це пов’язано з автоматизацією бізнес-процесів.

  21.02.2024

  ERP-системи та захист даних

  У цій статті ми говоримо про важливість інструментів з автоматизації бізнес-процесів для невеликих підприємств, а також радимо, на що звернути увагу, обираючи хмарну ERP-систему з погляду безпеки даних.

  Розвиток малого бізнесу в 2024 році та Грантові можливості

  23.01.2024

  Розвиток малого бізнесу в 2024 році та Грантові можливості  

  Сьогодні через війну малий бізнес в Україні отримав безліч викликів, проте компанії виявляють неймовірну адаптивність — шукають нові ринки та можливості розвитку. У цьому контексті, важливим стає питання залучення інвестицій або фінансової допомоги, використання ефективних інструментів ведення бізнесу. Як глобальна реакція на такі умови для українських підприємців наразі активно набирають обертів грантові можливості.