Приклад найбільшого провалу впровадження ERP – BJET
Спробувати

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  Приклад найбільшого провалу впровадження ERP

  Експерти розповіли з якими труднощами їм довелось стикатись при впровадженні ERP систем.

  Іванна:

  Після впровадження не було доброго супроводу зі сторони розробника і через рік довелось повернутись до 1С.

  Ірина:

  Я розповім про найбільший стрес при впровадженні: в один день нам відключили понад 10 систем і надали доступ лише до однієї, яка була абсолютно не готова до роботи. Всім працівникам бухгалтерії та ІТ довелось працювати майже цілодобово протягом місяця, а зниження інтенсивності настало десь через квартал. Рішення було важке, але зважене. Це була складна компанія й іншого виходу, ніж почати все з нуля, не було. “Запуститись” знову допомогли лише дуже професійна команда та мега бажання кожного учасника зробити неможливе можливим.  

  Сергій:

  Всі провали впровадження ERP систем пов‘язані з відсутністю у топ-менеджменту бажання дійсно міняти свої часто недосконалі процеси під індустріальні стандарти та працювати на результат, адже ERP завжди повинна впроваджуватися зверху вниз, оскільки основним замовником є С-левел і власники бізнесу, які хочуть бачити і структурувати всі процеси компанії.

  Якщо топ-менеджмент не підтримує і не вимагає від підлеглих впровадження ERP систем, то зазвичай виконавці не зацікавлені в операційних змінах у своїй роботі та вивченні чогось нового. Тому впровадження часто губить темп і поступово сходить нанівець, витрачені гроші списуються та знаходиться багато пояснень далеких від об’єктивних причин, чому ж не вдалося впровадити ERP в кожному такому випадку.

  Наталія:

  У моїй практиці був один випадок, коли проект не запустився в 100% українській компанії (молокозаводи), його зупинили вже на стадії моделювання процесів. Компанія не була готова до таких проектів. Надалі ми працювали з глобальними компаніями, які вже мали досвід з ERP, і там усі проекти виконувались так, як планувалось.

  Схожі статті:

  Kоробкові saas erp-системи: чому це розумна інвестиція?

  23.11.2023

  Коробкові SaaS ERP-системи: чому це розумна інвестиція?

  Розповідаємо про переваги коробкового рішення для сталого розвитку малого та середнього бізнесу.

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ У ЗРОСТАННІ БІЗНЕСУ

  22.09.2023

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ У ЗРОСТАННІ БІЗНЕСУ?

  Системи планування ресурсів підприємства (ERP) стали важливим інструментом для бізнесу будь-якого розміру. Вони забезпечують централізовану платформу для управління різними аспектами діяльності компанії, від фінансів і запасів до управління взаємовідносинами з клієнтами та людськими ресурсами.

  ЯКІ ФАКТОРИ БРАТИ ДО УВАГИ ПРИ ВИБОРІ ERP-СИСТЕМИ

  13.09.2023

  ЯКІ ФАКТОРИ БРАТИ ДО УВАГИ ПРИ ВИБОРІ ERP-СИСТЕМИ?

  Ретельно підібрані та належно розгорнуті корпоративні системи дають можливість організаціям трансформувати та автоматизувати свої процеси. Забезпечуючи безперервний потік даних між вашою організацією та вашими клієнтами, ERP-системи можуть надавати дані в режимі реального часу для прийняття управлінських рішень. Це допомагає суттєво підвищити ефективність бізнесу!