Приклад найбільшого провалу впровадження ERP – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  Приклад найбільшого провалу впровадження ERP

  Експерти розповіли з якими труднощами їм довелось стикатись при впровадженні ERP систем.

  Приклад найбільшого провалу впровадження ERP

  Іванна:

  Після впровадження не було доброго супроводу зі сторони розробника і через рік довелось повернутись до 1С.

  Ірина:

  Я розповім про найбільший стрес при впровадженні: в один день нам відключили понад 10 систем і надали доступ лише до однієї, яка була абсолютно не готова до роботи. Всім працівникам бухгалтерії та ІТ довелось працювати майже цілодобово протягом місяця, а зниження інтенсивності настало десь через квартал. Рішення було важке, але зважене. Це була складна компанія й іншого виходу, ніж почати все з нуля, не було. “Запуститись” знову допомогли лише дуже професійна команда та мега бажання кожного учасника зробити неможливе можливим.  

  Сергій:

  Всі провали впровадження ERP систем пов‘язані з відсутністю у топ-менеджменту бажання дійсно міняти свої часто недосконалі процеси під індустріальні стандарти та працювати на результат, адже ERP завжди повинна впроваджуватися зверху вниз, оскільки основним замовником є С-левел і власники бізнесу, які хочуть бачити і структурувати всі процеси компанії.

  Якщо топ-менеджмент не підтримує і не вимагає від підлеглих впровадження ERP систем, то зазвичай виконавці не зацікавлені в операційних змінах у своїй роботі та вивченні чогось нового. Тому впровадження часто губить темп і поступово сходить нанівець, витрачені гроші списуються та знаходиться багато пояснень далеких від об’єктивних причин, чому ж не вдалося впровадити ERP в кожному такому випадку.

  Наталія:

  У моїй практиці був один випадок, коли проект не запустився в 100% українській компанії (молокозаводи), його зупинили вже на стадії моделювання процесів. Компанія не була готова до таких проектів. Надалі ми працювали з глобальними компаніями, які вже мали досвід з ERP, і там усі проекти виконувались так, як планувалось.

  Схожі статті:

  Олег Денис, засновник BJet

  19.06.2024

  Олег Денис: “BJET є проєктом стратегічним, ми – надовго!”

  Подія-шоурум українського програмного забезпечення “Своє.ІТ”, організована компанією GigaCloud, зокрема, за партнерства BJET, успішно відбулася 14 червня у “Мистецькому Арсеналі” у Києві. На полях івенту ми поспілкувалися з засновником бренду BJET Олегом ДЕНИСОМ – і про подію, і про особливості розвитку ERP-рішень бренду.

  15.05.2024

  Можливості ERP для управління персоналом, зарплатами та іншими кадровими процесами

  Управління кадровими процесами є важливою та складною ділянкою роботи в компанії. Але нині на допомогу HR-менеджерам прийшли системи планування ресурсів підприємства (ERP). Ці системи перетворилися на незамінний інструмент для фахівців з управління персоналом, пропонуючи набір можливостей, призначених для оптимізації та підвищення ефективності кадрових операцій.

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  15.04.2024

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  Визначаємося з поняттями управлінський, фінансовий та бухгалтерський облік і як це пов’язано з автоматизацією бізнес-процесів.