Приклад найбільшого провалу впровадження ERP – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Приклад найбільшого провалу впровадження ERP

  Експерти розповіли з якими труднощами їм довелось стикатись при впровадженні ERP систем.

  Іванна:

  Після впровадження не було доброго супроводу зі сторони розробника і через рік довелось повернутись до 1С.

  Ірина:

  Я розповім про найбільший стрес при впровадженні: в один день нам відключили понад 10 систем і надали доступ лише до однієї, яка була абсолютно не готова до роботи. Всім працівникам бухгалтерії та ІТ довелось працювати майже цілодобово протягом місяця, а зниження інтенсивності настало десь через квартал. Рішення було важке, але зважене. Це була складна компанія й іншого виходу, ніж почати все з нуля, не було. “Запуститись” знову допомогли лише дуже професійна команда та мега бажання кожного учасника зробити неможливе можливим.  

  Сергій:

  Всі провали впровадження ERP систем пов‘язані з відсутністю у топ-менеджменту бажання дійсно міняти свої часто недосконалі процеси під індустріальні стандарти та працювати на результат, адже ERP завжди повинна впроваджуватися зверху вниз, оскільки основним замовником є С-левел і власники бізнесу, які хочуть бачити і структурувати всі процеси компанії.

  Якщо топ-менеджмент не підтримує і не вимагає від підлеглих впровадження ERP систем, то зазвичай виконавці не зацікавлені в операційних змінах у своїй роботі та вивченні чогось нового. Тому впровадження часто губить темп і поступово сходить нанівець, витрачені гроші списуються та знаходиться багато пояснень далеких від об’єктивних причин, чому ж не вдалося впровадити ERP в кожному такому випадку.

  Наталія:

  У моїй практиці був один випадок, коли проект не запустився в 100% українській компанії (молокозаводи), його зупинили вже на стадії моделювання процесів. Компанія не була готова до таких проектів. Надалі ми працювали з глобальними компаніями, які вже мали досвід з ERP, і там усі проекти виконувались так, як планувалось.

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.