ІТ-ІНДУСТРІЯ ДБАЄ ПРО КРАЇНУ, BJET ДБАЄ ПРО ІТ – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ІТ-ІНДУСТРІЯ ДБАЄ ПРО КРАЇНУ, BJET ДБАЄ ПРО ІТ

  Українська галузь ІТ, для максимальної ефективності якої компанія BJet розробила та розвиває рішення BJet ERP для IT, продемонструвала унікальну стійкість до стресових ситуацій.

  Галузь продовжує виконувати контракти, експортувати послуги, забезпечувати валютні надходження і підтримувати економіку.


  Зокрема, за даними Нацбанку, в І кварталі 2022 року ІТ-галузь забезпечила рекордні за всі роки існування $2 млрд. експорту. Попри війну вдалося зберегти 95% контрактів.


  “Сьогоднішні показники в ІТ набагато кращі, ніж у інших галузях, завдяки мобільності, гнучкості та здатністю працювати дистанційно, – констатував заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери Олександр Борняков.. – Таким чином, поки країна буде відбудовуватись, ІТ-галузь зможе значною мірою забезпечувати її економічну стійкість”.


  BJet є частиною життєво важливої для України ІТ-галузі – як продуктова компанія. І водночас дбає про успішність індустрії – як розробник галузевого рішення для розвитку та управління бізнесом BJet ERP для IT.


  Спробуйте наше комплексне хмарне рішення – вам сподобається!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.