Досвід впровадження системи BJet в IT компанії JetSoftPro – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  Досвід впровадження системи BJet в IT компанії JetSoftPro

  Це хороший кейс про те, як бажання однієї IT компанії автоматизувати підприємство дало життя новому революційному ERP-продукту

  Background

  JetSoftPro – яскравий представник сфери IT послуг, компанія, що зіткнулася з багатьма викликами, які так чи інакше спіткають будь-яку IT компанію середнього розміру.

  В фазі активного розвитку JetSoftPro здійснювала управління, використовуючи широкій набір програмних продуктів, зрештою як і більшість бізнесів в Україні. Ціла низка програм для фінансово-управлінського обліку в магічній зв’язці з Excel відображала в напівавтоматичному режимі орієнтовний стан підприємства.  

  2017 рік – на фоні військової агресії Росії на сході України, компанія “1C”, яка є монополістом на ринку програмних продуктів для бухгалтерського обліку, опиняється під загрозою заборони в Україні як російський програмний продукт. 

  Аналогічні програмні рішення українських розробників були недосконалі і часто не відповідали вимогам чинного законодавства. Закордонні ж системи потребували значних інвестицій на адаптацію до українських реалій ведення бізнесу, та є суттєво дорожчими у використанні. У результаті, потреба знайти ефективну заміну “1С” та уніфікувати управління підприємством в одну систему, стала ще більш актуальною. 

  Завдання

  Впровадити ERP систему для управління підприємством, яка б дозволила уніфікувати все в одній програмі та відмовитись від набору не зв’язаних між собою програмних рішень, сучасну, гнучку платформу, що може масштабуватись та змінюватись в умовах швидкого розвитку та адаптації компанії до зовнішніх викликів.

  Виклики 

  Вимоги до нової системи були надзвичайно амбітними. ERP мала б поєднати функціонал набору спеціалізованих програм, забезпечити взаємодію між ними, відповідати міжнародним стандартам, бізнес-процесам підприємства і при цьому залишатись гнучкою до будь-яких змін та відкритою до нових модульних розширень.

  Перед командою стояло не просте завдання: перенести величезний масив різноманітних даних з інших систем в базу даних нової платформи та налаштування нову систему у відповідності до бізнес-процесів компанії.

  В результаті попереднього аналізу виявилось, що значну кількість процесів потребує до формалізації, так як системи строгої звітності потребують чітких визначень та логіки взаємодії. Тому, на етапі впровадження нової ERP потрібно було ретельно опрацювати всі процеси в компанії.

  Податкове законодавство України часто змінюється, і сучасна ERP система має оперативно адаптуватися до щораз нових реалій ведення обліку, не потребувати значних зусиль з боку кожного підприємства, яке використовує цю ERP. Всі ми знаємо про масові зміни в 1С, які кожного разу вносять підприємства зі зміною законодавчої чи податкової бази на державному рівні.

  Рішення 

  Команда BJet, до якої увійшли досвідчені спеціалісти з фінансово-управлінського, бухгалтерського обліку та фахівці з управління персоналом, проаналізувала структуру даних та існуючих бізнес-процесів в компанії. 

  Результатом роботи стала побудова єдиної системи на базі ODOO – рішення з відкритим кодом, що має модульну систему з гнучкою кастомізацією. Таке рішення дозволило вдосконалити нову платформу додатковим функціоналом для бухгалтерського та управлінського обліку, що відповідає законодавству та особливостям українського ІТ-середовища. 

  На етапі імплементації нової ERP команда BJet разом з JetSoftPro допрацювали низку бізнес-процесів компанії, здійснили міграцію та структурну консолідацію даних з інших систем. У результаті, нова платформа була повністю адаптована під потреби та специфіку бізнесу JetSoftPro. 

  Платформа, яку назвали BJet, знаходиться у хмарному середовищі і доступна при наявності інтернет з’єднання будь-де, 24х7. Вона готова до підключення нових модулів і кастомізації існуючих з адаптацією до нових бізнес-процесів сучасного підприємства, що впевнено розвивається.

  BJet дав можливість імпортувати дані, дописувати логіку роботи модулів та створювати нові, використовуючи мову програмування Python. Платформу можна інтегрувати до інших зовнішніх систем та сервісів через API.

  Результати 

  JetSoftPro перенесла облік та управління бізнесом у єдину систему – BJet. Компанія перестала використовувати напівавтоматичну звітність в Excel та відмовилась від 1С бухгалтерії. 

  Систему обслуговує всього 2 людини. Візуальний комплекс аналітики та графіків дозволяють бачити бізнес у реальному часі. Різні аналітичні зрізи реального стану  компанії дозволили швидко приймати ефективні рішення. BJet дозволив бачити ефективність працівників, завантаження проектів, бенч-звітність по можливому залученню працівників, пейсліп по зарплаті з прив’язкою до валютного курсу для кожного працівника індивідуально, а також показники ефективності по заданим параметрам.

  Також кожен співробітник компанії може побачити в своєму персональному кабінеті працівника усю актуальну інформацію ( особисті дані, логування часу, нарахування зарплати, відпускних, лікарняних, корпоративні оголошення та інше).

  Суттєво скоротилась кількість операційної роботи та витрат на залучення ресурсу для адаптації до податкових змін. Система швидка, надійна, безпечна, постійно розвивається та еволюціонує, як живий організм. Тепер компанія бачить свій бізнес онлайн.