Огляд ERP систем – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Огляд ERP систем

  Дізнайтеся про переваги та недоліки ERP систем, які впроваджували експерти.

  Іванна Марченко:

  SAP ERP – це класична ERP зі всіма плюсами та мінусами. Система покриває дуже багато бізнес-процесів, але дорога у впровадженні та обслуговуванні, враховані не всі потреби українського бухгалтерського обліку, а також:

  • доробки довгі й дорогі;
  • закритий код системи;
  • важко знайти програмістів;
  • консультанти та знавці системи страшенно дорогі.

  Ірина Дмитерко:

  В моєму досвіді були такі програми як 1С, Oracle, нова платформа BJet та швидкий помічник “на всі випадки” до ERP – Excel. Дані системи я швидше оцінюю за ризиками, які є важливими у досягненні цілей при управлінні компанією, а саме:

  • система 1С побудована на основі ведення обліку за документами, де  “розходяться” управлінський та бухгалтерський обліки, тому є високий ризик недостовірності даних, що потрапляють у аналітичну звітність. Часто необхідно вводити сотні контролів, залучати багатьох розробників та бізнес-аналітиків для управління даними;
  • можливість коригування даних в системі завжди є загрозою у впевненості;
  • відсутність в системі звітності для менеджменту, довготривала розробка додаткового звіту (іноді місяці), що потребує інших аналітичних систем, створює умови неоперативного управління;
  • ризиком також є залежність від нечіткого розрахунку вартості доробки, коли бізнес зростає чи змінюється;
  • меншим ризиком, наприклад, системи 1С, є велика кількість інтеграторів та розробників, хоча знайти дійсно якісних фахівців досить складно.

  З системою Oracle у мене була незначна практика, ми впроваджували міжнародну звітність на рівні іноземного холдингу. Задача полягала в тому, що дані обліку ми брали з різноманітних систем по країнах, імпортували в Excel, а далі їх, вже форматовані та консолідовані, експортували в Oracle. Це був швидше досвід впровадження системи зберігання перевірених даних без можливості їх коригування, що додає впевненості користувачам звітів.

  Нова на ринку України система BJet значно знижує перелічені вище ризики при управлінні, основні переваги ви можете прочитати на сайті https://bjetpro.com. Для мене, як фінансиста, важливою є присутність в системі BJet швидких управлінських звітів та дашбордів і те, що система є основним місцем управління даними компанії.

  Сергій Харитонов:

  Повноцінно і повномасштабно можу говорити про 1С Підприємство, Microsoft Dynamics Ax, Odoo, BJet ERP. Також був невеликий досвід впровадження модулів SAP, знайомство з Zoho, Xero, QuickBooks.

  Можна багато розказувати про плюси і мінуси кожної, але я б скоріше виділив готовність систем до нових інфраструктурних налаштувань, онлайну, модульності на противагу моноліту, а також легкість, сучасність та інтуїтивність інтерфейсу користувача, безпеку даних, доступність, масштабованість.  

  Наталія Юристовська:

  QAD, це ERP система для середніх і великих виробничих підприємств. 

  Переваги:

  • надійність;
  • є всі критичні модулі: склад, виробництво, управління запасами, серіалізація, контроль якості, планування, закупки і продажі, фінанси, аналітика, CRM та ін.;
  • масштабується, інтегрується і адаптується;
  • відносно швидко впроваджується невеликою командою.

  Недоліки:

  • UX в старих версіях QAD;
  • відсутність HR і зарплатного модулів.