ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ

  Раді повідомити про вихід оновлення рішення BJet Освіта (Learning Management System). Комплексне LMS-рішення від BJet було розширене функціоналом розподілу навантаження годин між викладачами.

  BJet Освіта – це готове рішення для управління як навчальними закладами в комплексі, так і окремими тренінгами, курсами, сертифікацією всередині будь-якої компанії.

  Рішення від BJet поєднує можливості організації роботи з учнями/студентами, викладачами, процесів реєстрації на курси та вступу, екзаменування та системи управління кадрами, інвойсування за навчання, фінансовий облік, звітність.

  Платформа пропонує застосування різних методів оцінювання студентів, управління документами, відстеження відвідуваності та сповіщення в режимі реального часу. Можливе налаштування різних видів оплат для курсів, включаючи розстрочення платежів.

  Вбудований інструмент управління розкладом пропонує інтерфейс перетягування (drag-and-drop), що дозволяє користувачам планувати заняття, а викладачі можуть надсилати нагадування групі учнів або курсу.

  Централізована система управління бібліотеками дозволяє адміністраторам відстежувати книги, статті та інші друковані видання за допомогою штрих-кодів; формувати запити на закупівлю видань.

  BJet Освіта пропонує настроювану інформаційну панель для аналізу фінансів, активностей студентів та ефективності викладачів за допомогою KPI, аналітики та звітів.

  Студенти, батьки та викладачі мають доступ до інформації, що стосується завдань, занять та подій, використовуючи власні програми для Android та iOS.

  Навчальні заклади можуть досягати кращих результатів, використовуючи такі функції, як онлайн-реєстрація, управління аудиторіями та графіком роботи, прозора система управління відвідуванням та розподілом завдань, а також онлайн-платежі.