ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ – BJET
Спробувати

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ

  Раді повідомити про вихід оновлення рішення BJet Освіта (Learning Management System). Комплексне LMS-рішення від BJet було розширене функціоналом розподілу навантаження годин між викладачами.

  BJet Освіта – це готове рішення для управління як навчальними закладами в комплексі, так і окремими тренінгами, курсами, сертифікацією всередині будь-якої компанії.

  Рішення від BJet поєднує можливості організації роботи з учнями/студентами, викладачами, процесів реєстрації на курси та вступу, екзаменування та системи управління кадрами, інвойсування за навчання, фінансовий облік, звітність.

  Платформа пропонує застосування різних методів оцінювання студентів, управління документами, відстеження відвідуваності та сповіщення в режимі реального часу. Можливе налаштування різних видів оплат для курсів, включаючи розстрочення платежів.

  Вбудований інструмент управління розкладом пропонує інтерфейс перетягування (drag-and-drop), що дозволяє користувачам планувати заняття, а викладачі можуть надсилати нагадування групі учнів або курсу.

  Централізована система управління бібліотеками дозволяє адміністраторам відстежувати книги, статті та інші друковані видання за допомогою штрих-кодів; формувати запити на закупівлю видань.

  BJet Освіта пропонує настроювану інформаційну панель для аналізу фінансів, активностей студентів та ефективності викладачів за допомогою KPI, аналітики та звітів.

  Студенти, батьки та викладачі мають доступ до інформації, що стосується завдань, занять та подій, використовуючи власні програми для Android та iOS.

  Навчальні заклади можуть досягати кращих результатів, використовуючи такі функції, як онлайн-реєстрація, управління аудиторіями та графіком роботи, прозора система управління відвідуванням та розподілом завдань, а також онлайн-платежі.

  Схожі статті:

  Kоробкові saas erp-системи: чому це розумна інвестиція?

  23.11.2023

  Коробкові SaaS ERP-системи: чому це розумна інвестиція?

  Розповідаємо про переваги коробкового рішення для сталого розвитку малого та середнього бізнесу.

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ У ЗРОСТАННІ БІЗНЕСУ

  22.09.2023

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ У ЗРОСТАННІ БІЗНЕСУ?

  Системи планування ресурсів підприємства (ERP) стали важливим інструментом для бізнесу будь-якого розміру. Вони забезпечують централізовану платформу для управління різними аспектами діяльності компанії, від фінансів і запасів до управління взаємовідносинами з клієнтами та людськими ресурсами.

  ЯКІ ФАКТОРИ БРАТИ ДО УВАГИ ПРИ ВИБОРІ ERP-СИСТЕМИ

  13.09.2023

  ЯКІ ФАКТОРИ БРАТИ ДО УВАГИ ПРИ ВИБОРІ ERP-СИСТЕМИ?

  Ретельно підібрані та належно розгорнуті корпоративні системи дають можливість організаціям трансформувати та автоматизувати свої процеси. Забезпечуючи безперервний потік даних між вашою організацією та вашими клієнтами, ERP-системи можуть надавати дані в режимі реального часу для прийняття управлінських рішень. Це допомагає суттєво підвищити ефективність бізнесу!