ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ – BJET
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ У ГРУДНІ 2021 РОКУ

  Раді повідомити про вихід оновлення рішення BJet Освіта (Learning Management System). Комплексне LMS-рішення від BJet було розширене функціоналом розподілу навантаження годин між викладачами.

  BJet Освіта – це готове рішення для управління як навчальними закладами в комплексі, так і окремими тренінгами, курсами, сертифікацією всередині будь-якої компанії.

  Рішення від BJet поєднує можливості організації роботи з учнями/студентами, викладачами, процесів реєстрації на курси та вступу, екзаменування та системи управління кадрами, інвойсування за навчання, фінансовий облік, звітність.

  Платформа пропонує застосування різних методів оцінювання студентів, управління документами, відстеження відвідуваності та сповіщення в режимі реального часу. Можливе налаштування різних видів оплат для курсів, включаючи розстрочення платежів.

  Вбудований інструмент управління розкладом пропонує інтерфейс перетягування (drag-and-drop), що дозволяє користувачам планувати заняття, а викладачі можуть надсилати нагадування групі учнів або курсу.

  Централізована система управління бібліотеками дозволяє адміністраторам відстежувати книги, статті та інші друковані видання за допомогою штрих-кодів; формувати запити на закупівлю видань.

  BJet Освіта пропонує настроювану інформаційну панель для аналізу фінансів, активностей студентів та ефективності викладачів за допомогою KPI, аналітики та звітів.

  Студенти, батьки та викладачі мають доступ до інформації, що стосується завдань, занять та подій, використовуючи власні програми для Android та iOS.

  Навчальні заклади можуть досягати кращих результатів, використовуючи такі функції, як онлайн-реєстрація, управління аудиторіями та графіком роботи, прозора система управління відвідуванням та розподілом завдань, а також онлайн-платежі.

  Схожі статті:

  15.05.2024

  Можливості ERP для управління персоналом, зарплатами та іншими кадровими процесами

  Управління кадровими процесами є важливою та складною ділянкою роботи в компанії. Але нині на допомогу HR-менеджерам прийшли системи планування ресурсів підприємства (ERP). Ці системи перетворилися на незамінний інструмент для фахівців з управління персоналом, пропонуючи набір можливостей, призначених для оптимізації та підвищення ефективності кадрових операцій.

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  15.04.2024

  Від Excel до ERP: ефективне фінансове управління малим бізнесом

  Визначаємося з поняттями управлінський, фінансовий та бухгалтерський облік і як це пов’язано з автоматизацією бізнес-процесів.

  21.02.2024

  ERP-системи та захист даних

  У цій статті ми говоримо про важливість інструментів з автоматизації бізнес-процесів для невеликих підприємств, а також радимо, на що звернути увагу, обираючи хмарну ERP-систему з погляду безпеки даних.