Оновлення системи у червні 2021 року – BJET
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  Оновлення системи у червні 2021 року

  У червні ми підготували оновлення системи BJet, яке стосується мутильвалютності (рейтів на проектах, інвойсів та зарплати).

  Мультивалютність

  Рейти на проектах

  Ми додали підтримку мультивалютності до рейтів на проектах. Раніше рейт працівника по замовчуванню встановлювався у валюті компанії.

  Якщо працівники компанії залучені до декількох проектів на різних ринках, ви можете вказувати рейт працівника на проекті у валюті, відмінній від валюти обліку вашої компанії. Наприклад, облік компанії ведеться у євро, а рейт працівника на проекті визначається в доларах. Тоді при формуванні інвойсів сума вказується в доларах з перерахунком в євро для обліку операцій компанії.

  Якщо рейт змінюється, ви можете додати новий запис, вказавши з якого періоду він дійсний. Історія зміни рейтів зберігається в системі.

  ⠀⠀

  Інвойси

  Тепер ви можете здійснювати операції з інвойсами не лише у валюті обліку вашої компанії, але й зазначати іншу валюту, яка зручна для клієнта. Тоді при формуванні інвойсів сума вказується, наприклад, в доларах з перерахунком в євро для обліку операцій компанії.

  Нарахування зарплати

  Ми розширили функціонал контрактів працівників та нарахування зарплати у різних валютах. Для кожного працівника ви можете вказати ставку у валюті, яка відмінна від валюти обліку вашої компанії. При формуванні розрахункових листів буде врахована валюта, яка вказана у основному контракті працівника.