ПОЗБУТИСЬ ВОРОЖОГО СОФТА ДЛЯ БІЗНЕСУ – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ПОЗБУТИСЬ ВОРОЖОГО СОФТА ДЛЯ БІЗНЕСУ

  Наша Конституція починається зі статті-мрії: "Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава". Та десятків статтей про те, як цього досягти. Як втримати. Та як розвинути.

  Нині найактуальніша із них стаття 17 – боротьба за незалежну Україну, її економічну та інформаційну безпеку є “справою всього Українського народу”.

  Ми у BJet волонтеримо для армії та гуманітарних організацій, як і мільйони українців. Та маємо й свою “фішку” – творимо софт для бізнесу, який дозволяє вже нині викинути з України російські програми-монополісти.

  Адже, на відміну від путінських військ, російський софт окупував економіку всіх наших регіонів. Давно і тотально. Обсяги інформації, отримуваної Москвою з 1С, Bitrix24 та інших, годі й оцінити.
  Час позбутися троянських коней агресора. Просто зараз. Навіть якщо перехід на нові системи ненадовго додасть роботи. Це наш – всього бізнесу – внесок у безпеку власної справи та країни.

  Віримо, вже скоро економічна та інформаційна безпека України стане однією з наших реальних перемог над ворогом. Як і передбачено Конституцією.

  До перемоги, друзі!

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.