ПРЕЗЕНТАЦІЯ BJET ERP ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ BJET ERP ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ

  Бізнес-аналітики Наталія КАТЕРИНЕЦЬ та Мар'яна БАДЮК продемонстрували учасникам онлайн-івенту новітнє українське рішення для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю усіх бізнес-процесів виробничої компанії.

  Важливою подією онлайн-марафону BJet 4–5 листопада цього року стала презентація галузевого рішення BJet ERP для Виробництва.


  Бізнес-аналітики Наталія КАТЕРИНЕЦЬ та Мар’яна БАДЮК продемонстрували учасникам онлайн-івенту новітнє українське рішення для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю усіх бізнес-процесів виробничої компанії.


  Презентація BJet ERP для Виробництва дає розуміння як ефективності конкретного галузевого рішення, так і причин переходу дедалі більшої кількості компаній у світі на застосування автоматизованих систем управління.


  На відміну від деяких інших систем ERP, наявних на ринку, рішення від BJet задовольняє потребу компаній-виробників у ефективній управлінській системі, розробленій саме в Україні – з урахуванням потреб українського законодавства і економічних реалій.


  Запрошуємо переглянути оптимізовану версію ефіру!

  Схожі статті:

  26.11.2021

  BJET: ДРАЙВИМО БІЗНЕС-КУЛЬТУРУ, БАЗОВАНУ НА ДАНИХ

  ERP-платформа BJet створює єдину уніфіковану систему звітності для всіх процесів у компанії. Можна займатися моделюванням і складанням бізнес-планів на базі реальних цифр, створюючи версії всередині системи і працюючи усередині зі змінними. Встановивши систему, С-level забуде слова “скільки днів нам треба, щоб побудувати модель або перевірити рентабельність”.

  Release BJet ERP, November 2021

  17.11.2021

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

  Новий реліз BJet ERP – у листопаді працювати з системою стало ще зручніше! Цього разу покращено автоматизацію банківських виписок.

  10.11.2021

  BJET ERP HACKATHON FOR C-LEVEL EXECUTIVES. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ

  Повністю або частково ефір відвідали представники С-рівня із понад 60 компаній ІТ галузі України! Щиро дякуємо представникам ІТ компаній – CEO, СIO, CTO, COO та CFO директорам – за таку увагу до нашого продукту.