ПРЕЗЕНТАЦІЯ BJET ERP ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ПРЕЗЕНТАЦІЯ BJET ERP ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА. ВІДЕОЗАПИС ТРАНСЛЯЦІЇ

  Бізнес-аналітики Наталія КАТЕРИНЕЦЬ та Мар'яна БАДЮК продемонстрували учасникам онлайн-івенту новітнє українське рішення для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю усіх бізнес-процесів виробничої компанії.

  Важливою подією онлайн-марафону BJet 4–5 листопада цього року стала презентація галузевого рішення BJet ERP для Виробництва.


  Бізнес-аналітики Наталія КАТЕРИНЕЦЬ та Мар’яна БАДЮК продемонстрували учасникам онлайн-івенту новітнє українське рішення для легкого управлінського і фінансового обліку та контролю усіх бізнес-процесів виробничої компанії.


  Презентація BJet ERP для Виробництва дає розуміння як ефективності конкретного галузевого рішення, так і причин переходу дедалі більшої кількості компаній у світі на застосування автоматизованих систем управління.


  На відміну від деяких інших систем ERP, наявних на ринку, рішення від BJet задовольняє потребу компаній-виробників у ефективній управлінській системі, розробленій саме в Україні – з урахуванням потреб українського законодавства і економічних реалій.


  Запрошуємо переглянути оптимізовану версію ефіру!