Проєкт #ReplaceRUwithUA рекомендує BJet – BJET
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  Проєкт #ReplaceRUwithUA рекомендує BJet

  Проєкт #ReplaceRUwithUA допомагає користувачам відмовитись від російського програмного забезпечення та обрати українські альтернативи. BJET визнано альтернативою російським обліковим системам!

  ReplaceRUwithUA.png

  Волонтери та експерти Netpeak за підтримки Міністерства цифрової трансформації України запустили проєкт #ReplaceRUwithUA з метою бойкоту програмного забезпечення російського походження. Частиною ініціативи став окремий сайт #ReplaceRUwithUA, де зібрані всі українські альтернативи російському програмному забезпеченню.

  Наразі значна частка українського бізнесу користується російськими програми та рішеннями. Це не тільки спонсорування країни-агресора, а ще й небезпека. Дані з систем можна втратити або вони можуть потрапити до рф. Підприємство може зазнати хакерської атаки з використанням софта або ж він може відмовити будь-якої миті.

  Тож із #ReplaceRUwithUA ви можете не тільки знайти безпечну заміну російському ПЗ, а й підтримати наших талановитих розробників та українську економіку під час війни. Переходьте на українське та розкажіть вашим закордонним партнерам про якісний український софт.

  Приємно, що автори проєкту внесли BJET до переліку рекомендованих альтернатив російським обліковим системам. Тішимося визнанню і працюємо для потреб українського бізнесу із ще більшим завзяттям!