Рік великої війни за Незалежність – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Рік великої війни за Незалежність

  Для нашого покоління світанок 24 лютого вже ніколи не буде просто «одним із». Коли годинники покажуть четверту ранку, виповниться рік відтоді, як Україна стала полем бою у найбільшій сухопутній війні з часів ІІ Світової. Водночас це день, коли українці об’єдналися в боротьбі за свою державу так потужно, як ніколи досі.

  Рік великої війни за Незалежність, 2023


  У бізнесу в цій війні – своя роль. Тримати економіку, розвивати потрібні країні технології, допомагати фінансами фронту і тилу. Команда BJet ERP – активний учасник цієї місії. Волонтерська розробка програмного забезпечення для обліку гуманітарної допомоги, донати для Сил оборони, розвиток і просування ERP-систем, які руйнують монополію російського софта для бізнесу… Члени команди – і в бойових порядках ЗСУ.


  Ми знаємо – Україна переможе та стане ще міцнішою. Ми знаємо – наша економіка стане однією з найдинамічніших в Європі. Ми знаємо – вже за кілька років її буде інтегровано у ЄС…


  Але це буде згодом – після ще багатьох місяців важкої боротьби та праці на перемогу. Маємо пройти їх всією країною хоча б із частиною тієї безмежної відданості, яку нині проявляють воїни Сил оборони України. Цей рік засвідчив: у найважчі часи, українці можуть та вміють зібрати всю міць та волю, вистояти та перемогти!

  Команда BJet ERP

  #stoprussia #бізнес #business #ERP #CRM #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C