РОСІЙСЬКИЙ ВОЄННИЙ СОФТ 1С, ЙДИ… ЗА КОРАБЛЕМ – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  РОСІЙСЬКИЙ ВОЄННИЙ СОФТ 1С, ЙДИ… ЗА КОРАБЛЕМ

  Відмовитися від російських продуктів – нескладно, коли знаєш про їх альтернативи. Ми розробили повністю українську ERP систему як аналог російським 1С, Bitrix24, AmoCRM, 1С та їх клонам.

  Управлінське рішення BJet гарантує повну безпеку вашої інформації!

  Для легкого переходу з іншої системи, ми підготували готові рішення всередині BJet. Адаптацію до типу бізнесу гарантує бібліотека із 400 багатофункціональних модулів. Крім того, BJet генерує багаторівневу аналітику 24/7, консолідовану звітність та швидко інтегрується з іншими системами.

  Ви можете заповнити форму на сайті Bjetpro.com, аби наші спеціалісти розповіли вам більше та конкретніше. Обирайте українське і бережіть себе! Віримо в розквіт бізнесу у вільній Україні ??

  Stay with Ukraine!

  Команда BJet ERP

  Схожі статті:

  проект ГУДОК, лого, BJET

  20.05.2022

  ОБЛІК ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ УКРАЇНИ – АВТОМАТИЗОВАНО BJET!

  Автоматизація складського обліку гуманітарної допомоги для України в умовах війни була розроблена та впроваджена командою BJet у співпраці з партнерами всього за кілька тижнів.

  1С Бухгалтерія, російські танки

  03.05.2022

  Три групи ризиків використання 1С: коротко про головне

  Час змін настав! Сьогодення – це епоха, коли навіть чимало Західного бізнесу припиняє співпрацю з надто вже токсичним російським ринком. Бо вважає це кращим, ніж нести ризики продовження співпраці с агресором. Чи є складним це рішення? – Звичайно. Але це необхідність. А чи складно українському бізнесу відмовитися від ру-софта, в який вкладено час, гроші та інші ресурси? – Звичайно. Але це ще більша необхідність.

  Олена Кузьмічова, BJET, – 1C має піти за російським кораблем

  28.04.2022

  «Російський воєнний софт, як от 1С, має піти слідом за російським кораблем», – Олена Кузьмічова, BJET

  Відмова від російських IT-продуктів – це ще один фронт спротиву, це питання виживання і відсікання «братських обіймів схибленого сусіда». «Наша місія: забути про монопольні та закриті системи, позбутися залежності від провайдерів та глибоких кастомізацій, в тому числі російських компаній, та змінити парадигму використання систем управління бізнесом», – говорить Олена Кузьмічова – CEO BJET, член Правління ГС «ОСА Україна», випускниця програм Key Executive MBA 2020 року та «Ефективне менторство через призму EQ-BOOST» Бізнес-школи УКУ.