BJet – повноцінна альтернатива 1С та іншому російському софту – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  BJet – повноцінна альтернатива 1С та іншому російському софту

  Відмовитися від російських продуктів – нескладно, коли знаєш про їх альтернативи. Ми розробили повністю українську ERP систему як аналог російським 1С, Bitrix24, AmoCRM, 1С та їх клонам.

  Багато українських бізнесів нині у пошуках альтернативи російським програмним рішенням, зокрема. Пошуки ускладнені тим, що український регламентований облік складніший за європейський, тож багато компаній розробників (як наприклад Microsoft Dynamix або SAP) не пропонують українським підприємствам повноцінне рішення для ведення бухгалтерії. 

  Але альтернативи 1С на українському ринку існують. Управлінське рішення від BJet надає українським компаніям змогу вести бізнес ефективно, відмовившись від російського софту.  

  Для легкого переходу з іншої системи розроблено адаптації по типах бізнесу, а бібліотека із понад 400 багатофункціональних модулів задовольнить навіть найбільш вимогливий запит. Крім того, BJet генерує багаторівневу аналітику 24/7, консолідовану звітність та швидко інтегрується з іншими системами. Притім гарантує повну безпеку вашої інформації. 

  Долучайтесь до спільноти успішних українських бізнесів разом з програмним забезпеченням від українського розробника – заповняйте цю просту форму. Наші експерти нададуть вам повну інформацію та проконсультують щодо оптимального рішення саме для вашого бізнесу.  

  Обирайте українське і бережіть себе! Віримо в розквіт бізнесу у вільній Україні!

  Stay with Ukraine! 

  Команда BJet ERP

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.