ЯК ERP ДОПОМАГАЄ У ВИРОБНИЧОМУ БІЗНЕСІ? – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

  
   
   
   

  Назад

  ЯК ERP ДОПОМАГАЄ У ВИРОБНИЧОМУ БІЗНЕСІ?

  Це одне з найчастіших запитань, на які відповідають наші спеціалісти у спілкуванні з потенційними клієнтами. Сьогодні ж пропонуємо погляд на ефективність використання ERP-систем у виробничому бізнесі від експертів Forbes.

  ЯК ERP ДОПОМАГАЄ У ВИРОБНИЧОМУ БІЗНЕСІ

  Система планування ресурсів підприємства (ERP) дозволяє виробникам інтегрувати специфічні виробничі системи, отримуючи цілісне уявлення про виробничі операції, а потім співпрацювати з внутрішніми командами, постачальниками, складами, клієнтами та дочірніми компаніями. Загалом ERP-системи можуть допомогти виробничим компаніям захистити свої грошові потоки, оптимізувати операції, спрогнозувати, які рішення сприятимуть досягненню цілей компанії, ефективно управляти запасами, забезпечити прозорість ланцюжка поставок і ефективність складського господарства, створити позитивний клієнтський досвід і закрити високоякісні продажі. Далі пропонуємо детальніше розглянути кожну з цих переваг ERP-систем для виробництва.

  ЗАХИСТІТЬ СВІЙ ГРОШОВИЙ ПОТІК

  Виробнича ERP-система вивільняє кошти, допомагаючи управляти запасами та оперативно відстежувати дебіторську заборгованість. Її параметри запасів гарантують, що непотрібні запаси не накопичуватимуться на складі. Таким чином, вона захищає ваші кошти від надмірних витрат на зберігання. Виробнича ERP-система також пов’язує продажі та дебіторську заборгованість, пропонуючи можливість бачити, за що клієнти заплатили. Оперативне відстеження гарантує, що кошти не будуть затримуватися при виставленні рахунків.

  ОПТИМІЗУЙТЕ ВИРОБНИЧІ ПРОЦЕСИ

  Виробнича ERP інтегрує всі ваші системи планування ресурсів, надаючи вам комплексний огляд ваших ресурсів, кадрів, контактів, процесів і цілей на 360 градусів. Поєднуючи внутрішні та зовнішні команди і процеси, ви отримуєте уявлення про те, де потреби не задовольняються, і можете вирішити їх до того, як виникнуть вузькі місця. Цей цілісний погляд також виявляє тенденції, спади та проблеми, щоб ви могли швидко вирішувати їх або постійно вдосконалюватися.

  ПРОГНОЗУЙТЕ ТА ПРИЙМАЙТЕ РОЗУМНІ РІШЕННЯ

  Існує безліч можливостей щодо того, як можливості прогнозування виробничої ERP-системи можуть принести користь вашому бізнесу. Наприклад, ви можете проаналізувати ринок, щоб виявити тенденції або фактори, які можуть вплинути на кількість продукції, яку ви можете перемістити після виробництва. Це гарантує, що ви не вироблятимете більше, ніж зможете продати, втрачаючи таким чином гроші. Ви також можете спрогнозувати витрати порівняно з доходами, щоб переконатися, що зможете їх адекватно покрити.

  ЛЕГКО КЕРУЙТЕ СВОЇМИ ЗАПАСАМИ

  Виробнича ERP-система допомагає вам керувати запасами. Наприклад, вона допомагає керувати поповненням запасів, визначаючи ваші потреби та впроваджуючи процеси й автоматизацію для їх задоволення. Вона також дозволяє відстежувати, де перебувають ваші запаси в режимі реального часу, зберігаючи при цьому базу даних постачальників, до яких ви можете звернутися, коли вам потрібні запаси, разом з історією ваших покупок для легкого повторного замовлення.

  ОТРИМУЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВІЙ ЛАНЦЮЖОК ПОСТАВОК В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

  Окрім можливості об’єднати всі ваші внутрішні команди, ви також можете об’єднати всі місця, які беруть участь у вашому ланцюгу поставок. Наприклад, ви можете підключити свої склади, дочірні компанії та постачальників. Таким чином, ви можете оптимізувати процес ланцюга поставок і гарантувати, що всі матеріали вчасно надійдуть туди, де вони потрібні, і будуть використані без зайвих накладних витрат, таких як витрати на зберігання.

  ПІДВИЩУЙТЕ ЕФЕКТИВНІСТЬ І СКОРОЧУЙТЕ ВИТРАТИ НА СКЛАДІ

  Коли справа доходить до управління складом, час – це гроші. Занадто багато часу, витраченого на неефективні або неорганізовані складські процеси, означає, що вам доведеться платити працівникам за хаос, а не за їхні таланти. ERP-система може допомогти забезпечити, щоб оплачуваний час не витрачався даремно за допомогою автоматизації. Наприклад, ви можете інтегрувати її з автоматизованим обладнанням, а потім використовувати її для друку етикеток і штрих-кодів, знати, коли запаси закінчуються, і замовляти поповнення контейнерів.

  СТВОРЮЙТЕ НАЙКРАЩИЙ КЛІЄНТСЬКИЙ ДОСВІД

  Виробники займаються продажем того, що вони виробляють. Створення позитивного клієнтського досвіду допомагає їм продавати більше зараз і в майбутньому. ERP може об’єднати всі ваші точки контакту з клієнтами, щоб допомогти вам створити незмінно чудовий досвід незалежно від того, як клієнти взаємодіють з вашим брендом. Наприклад, вона може допомогти вам визначити клієнтів, які найбільш схильні до відмови від співпраці з вашою компанією, щоб ви могли вчасно подбати про повернення їхньої лояльності. Система також може допомогти створити гідний клієнтський досвід, підказуючи, наскільки низько ви можете знизити ціни, зберігаючи при цьому свою норму прибутку.

  ПІДВИЩУЙТЕ ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ АВТОМАТИЗАЦІЇ

  ERP для виробництва може допомогти вам автоматизувати генерацію звітів, сповіщень, які підкажуть вам, як підтримувати процес виробництва та дистрибуції на належному рівні, а також розподіл ресурсів і завдань. Оскільки вона об’єднує всі ваші основні операційні системи, легко побачити, де автоматизація буде корисною, а потім автоматизувати міжвідомчі завдання. Таким чином, ви підвищуєте ефективність завдяки співпраці в масштабах всієї компанії.

  ПІДВИЩУЙТЕ ЕФЕКТИВНІСТЬ ПРОДАЖІВ, ЩОБ УКЛАДАТИ ЯКІСНІ УГОДИ

  Оскільки ERP для виробництва об’єднує ваші команди з продажу та виробництва, ви можете краще закривати продажі з високим рівнем задоволеності клієнтів. Наприклад, ваш відділ продажів може знати, які товари у вас є на складі, щоб переконатися, що вони продають саме те, що можуть поставити, а потім обробляти платежі безпосередньо з вашої ERP-системи. Ви також можете ефективно обробляти замовлення, щоб забезпечити своєчасну доставку завдяки автоматизованому друку етикеток перевізника та безперебійному зв’язку з перевізником. Чудові можливості, чи не так? Якщо такий функціонал для вас актуальний – ви можете просто зараз натиснути кнопку нижче і залишити заявку на консультацію про ERP для виробництва від спеціалістів BJet.   #бізнес #business #ERP #MRP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C