ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ В УПРАВЛІННІ ЛАНЦЮЖКАМИ ПОСТАВОК? – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Назад

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ В УПРАВЛІННІ ЛАНЦЮЖКАМИ ПОСТАВОК?

  Є чимало процесів в управлінні ланцюжком поставок, з підвищенням ефективності яких може суттєво допомогти ERP-система. Ось деякі з них...

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ В УПРАВЛІННІ ЛАНЦЮЖКАМИ ПОСТАВОК?

  Планування попиту: ERP-системи можна використовувати для відстеження історичних даних про продажі та прогнозування майбутнього попиту. Ця інформація може бути використана для оптимізації рівня запасів і забезпечення наявності достатньої кількості продукції для задоволення попиту клієнтів.

  Закупівлі: ERP-системи можна використовувати для автоматизації процесу закупівель, від пошуку постачальників до розміщення замовлень та відстеження поставок. Це може допомогти скоротити час потрапляння продукції в ланцюжок поставок та контролювати кількісні показники і номенклатуру.

  Управління складом: ERP-системи можуть допомогти оптимізувати складські операції, такі як відстеження рівня запасів безпосередньо на складі, управління відбором і пакуванням, а також планування відвантажень.

  Управління перевезеннями: ERP-системи можна використовувати для раціональної консолідації вантажів, відстеження відправлень, управління транспортними витратами та оптимізації транспортних маршрутів. Це може допомогти зменшити транспортні витрати і скоротити час доставки.

   

  #бізнес #business #ERP #MRP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C