Як ERP може допомогти в управлінні ланцюжками поставок? – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Як ERP може допомогти в управлінні ланцюжками поставок?

  Є чимало процесів в управлінні ланцюжком поставок, з підвищенням ефективності яких може суттєво допомогти ERP-система. Ось деякі з них...

  ЯК ERP МОЖЕ ДОПОМОГТИ В УПРАВЛІННІ ЛАНЦЮЖКАМИ ПОСТАВОК

  Планування попиту: ERP-системи можна використовувати для відстеження історичних даних про продажі та прогнозування майбутнього попиту. Ця інформація може бути використана для оптимізації рівня запасів і забезпечення наявності достатньої кількості продукції для задоволення попиту клієнтів.

  Закупівлі: ERP-системи можна використовувати для автоматизації процесу закупівель, від пошуку постачальників до розміщення замовлень та відстеження поставок. Це може допомогти скоротити час потрапляння продукції в ланцюжок поставок та контролювати кількісні показники і номенклатуру.

  Управління складом: ERP-системи можуть допомогти оптимізувати складські операції, такі як відстеження рівня запасів безпосередньо на складі, управління відбором і пакуванням, а також планування відвантажень.

  Управління перевезеннями: ERP-системи можна використовувати для раціональної консолідації вантажів, відстеження відправлень, управління транспортними витратами та оптимізації транспортних маршрутів. Це може допомогти зменшити транспортні витрати і скоротити час доставки.

  #бізнес #business #ERP #MRP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C