Як ERP може підвищити продуктивність працівників? – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Як ERP може підвищити продуктивність працівників?

  Системи планування ресурсів підприємства (ERP) – це програмні комплекси, які інтегрують усі аспекти бізнесу, від бухгалтерського обліку та фінансів до виробництва та продажів. Серед іншого, ERP-системи сприяють зростанню продуктивності працівників.

  Як ERP може підвищити продуктивність працівників

  Найочевиднішим способом підвищення продуктивності є автоматизація завдань. ERP-системи можуть автоматизувати багато нудних і трудомістких завдань, які зазвичай виконують працівники. Наприклад, внесення даних, опрацювання замовлень, управління запасами… Це дозволяє працівникам зосередитися на діяльності з більшою доданою вартістю або/та таких, які не завжди можна автоматизувати. Наприклад, на обслуговуванні клієнтів і продажах.

  Якісно налаштована ERP-система може суттєво підвищити продуктивність менеджменту та персоналу компанії завдяки максимальній ситуаційній обізнаності, яку вона забезпечить. Адже ERP дають працівникам єдине уявлення про всю інформацію, потрібну для виконання їхньої роботи, наприклад, записи про клієнтів, дані про продукцію та фінансову інформацію. Усе це в режимі онлайн і не тільки з офісного комп’ютера. Це допомагає ухвалювати швидкі й ефективні рішення та швидше вживати коригувальних заходів у негативних ситуаціях.

  Нарешті, ERP-системи можуть можуть допомогти впорядкувати бізнес-процеси, усуваючи зайві кроки та дублювання зусиль. Це може вивільнити працівникам час, щоб зосередитися на важливіших завданнях.

  Додаткове джерело підвищення продуктивності персоналу – це комунікаційні інструменти (вбудовані чати, відеоконференції, інструменти для електронного погодження рішень), які забезпечують деякі ERP-системи. Як наслідок процеси презентації ідей і проектів, їх обговорення та затвердження рішень відбуваються швидше та швидше генерують результат. Притім команда не розпорошує увагу на використання для цього різних окремих програм та організацію необов’язкових офлайн-зустрічей.

  Якщо ви шукаєте способи підвищити продуктивність ваших працівників, розгляньте можливість впровадження ERP-системи. ERP може допомогти вашому персоналу бути більш ефективним та результативним, що може призвести до збільшення прибутковості вашого бізнесу.

  Cпеціалісти BJet ERP завжди радо нададуть вам безкоштовну консультацію. Звертайтеся, будь ласка, з допомогою кнопки “Детльніше про BJet ERP”.