Які переваги хмарної ERP-системи над локальною? – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

    
   
   
   

    Назад

    Які переваги хмарної ERP-системи над локальною?

    У сучасному динамічному бізнес-середовищі компанії постійно шукають шляхи оптимізації своєї діяльності та отримання конкурентних переваг. Системи планування ресурсів підприємства (ERP) відіграють вирішальну роль в ефективному управлінні різними бізнес-процесами. І хоча раніше типовим вибором для організацій були локальні ERP-системи, останнім часом тренд явно змінився – на користь хмарних ERP.

    Які переваги хмарної ERP над локальною

    Чому це відбувається? Розкажемо тут і зараз! Ця стаття – саме про переваги хмарної ERP над локальною.

    Доступність і масштабованість

    Однією з ключових переваг хмарної ERP-системи є можливість доступу до важливих бізнес-даних з будь-якого місця і в будь-який час. З локальною системою співробітники мають доступ до інформації лише в офісі або організація мусить встановлювати спеціальні сервери і розгортати приватну хмару. На противагу цьому, хмарна ERP відразу дозволяє користувачам входити в систему і отримувати доступ до даних в режимі реального часу з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

    Хмарні ERP-системи також пропонують чудову масштабованість. У міру зростання вашого бізнесу хмарна інфраструктура може легко пристосуватися до збільшення обсягів зберігання даних і кількості користувачів. Натомість локальні системи потребують додаткового оновлення апаратного та програмного забезпечення, що може бути дорогим і трудомістким процесом.

    Економія коштів та гнучкість

    Впровадження локальної ERP-системи передбачає значні авансові витрати на обладнання, ліцензії на програмне забезпечення та утримання спеціального ІТ-персоналу. На відміну від цього, хмарна ERP усуває ці капітальні витрати і пропонує модель ціноутворення на основі підписки. Це не лише зменшує початкові інвестиції, але й забезпечує передбачувані подальші витрати.

    Крім того, хмарна ERP дозволяє організаціям платити за ресурси, які вони фактично використовують, що забезпечує більшу гнучкість. Компанії можуть легко збільшувати або зменшувати масштаби своєї діяльності, не будучи прив’язаними до довгострокових контрактів або надмірних інвестицій в інфраструктуру.

    Підвищена безпека та цілісність даних

    Безпека даних є головним питанням для бізнесу, і хмарні ERP-системи перевершують його в цьому аспекті. Поважні постачальники хмарних послуг застосовують передові заходи безпеки, включаючи шифрування, брандмауери та регулярне резервне копіювання, щоб захистити цінну бізнес-інформацію. Крім того, центри обробки даних, які використовують постачальники хмарних ERP-систем, мають кілька рівнів протоколів фізичної безпеки.

    На відміну від них, локальні системи покладаються на внутрішній ІТ-відділ організації для забезпечення безпеки даних. Це покладає на компанію важкий тягар підтримки надійних заходів безпеки, що може бути складним і дорогим завданням.

    Безперешкодне оновлення та обслуговування

    Хмарні ERP-системи пропонують автоматичні оновлення та обслуговування, звільняючи організації від відповідальності за управління цими завданнями. Постачальники регулярно випускають вдосконалення та нові функції, які безперешкодно впроваджуються в хмарне середовище, не викликаючи збоїв або простоїв.

    На противагу цьому, впровадження оновлень у локальній системі вимагає значних зусиль і часу. ІТ-команда компанії повинна планувати час простою, створювати резервні копії, встановлювати оновлення та перевіряти сумісність, що часто призводить до зниження продуктивності.

    Висновок? Очевидний!

    Оскільки компанії все більше працюють у цифровому середовищі, то використання хмарних ERP-систем надає численні переваги над традиційними локальними рішеннями. Доступність, масштабованість, економія коштів, гнучкість, підвищена безпека та безперешкодне оновлення роблять хмарні ERP-системи привабливим вибором.

    Використовуючи можливості хмарних технологій, компанії можуть автоматизувати свої процеси і звітність, та як наслідок – значно краще витримувати конкуренцію в умовах сучасного ринку.