Які складнощі можливі під час впровадження ERP? – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  Які складнощі можливі під час впровадження ERP?

  Бліц-відповіді на запитання від бізнесу

  Які складнощі можливі під час впровадження ERP +

  До типових складнощів під час впровадження ERP-системи належать:

  МІГРАЦІЯ ДАНИХ. Процес перенесення даних з однієї системи в іншу. Під час впровадження ERP міграція даних може бути складною через відмінності у форматах і структурах даних між старою і новою системами. Низька якість даних може призвести до неточної звітності та ухвалення помилкових рішень.

  СИСТЕМНА ІНТЕГРАЦІЯ. Процес поєднання різних систем так, щоб вони могли безперешкодно працювати разом. Під час впровадження ERP системна інтеграція може бути складною через відмінності в системних архітектурах і форматах даних.

  АДАПТАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ. Процес підготовки користувачів до прийняття та використання нової системи. Це може бути складним завданням через опір змінам, недостатню підготовку або просто небажання персоналу вивчати нову систему.

  КАСТОМІЗАЦІЯ. Процес адаптації ERP-системи до потреб компанії. Це може бути складним завданням через відмінності в бізнес-процесах і вимогах між компаніями.

  БЮДЖЕТНІ ОБМЕЖЕННЯ. Впровадження ERP-систем може виявитися дорогим у двох випадках. Перший – якщо замовник обрав дорогого вендора. Другий – якщо клієнт обрав ERP з демократичною ціновою політикою, однак не обмежується адаптацією системи в обсягах, передбачених стандартним пакетом інтегратора, а замовляє її глибоку кастомізацію.

  Вибір правильного постачальника має вирішальне значення для успіху впровадження ERP. Компаніям-замовникам ERP варто оцінювати постачальників на основі їхнього досвіду, експертизи та здатності виконувати роботи вчасно і в рамках бюджету.

  Якщо ви зацікавлені у впровадженні ERP для свого бізнесу – спеціалісти BJet нададуть вам вичерпну консультацію. Запит на отримання консультації можна залишити у формі на сайті https://bjetpro.com/erp-system

  #бізнес #business #ERP #CRM #Odoo #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C