ERP система впроваджена! Що далі? – BJET

меню

спробувати

реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Розмір компанії *

  Оберіть готове рішення *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. Якщо Ви не отримали листа, напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити
  назад

  ERP система впроваджена! Що далі?

  Експерти розповідають, що відбувається після впровадження ERP cистеми.

  Іванна:

  • підтримка та оновлення згідно змін в світі чи в законодавстві України;
  • дописування та розширення функціоналу на нові бізнес-процеси  чи удосконалення існуючих.

  Ірина:

  Якщо ваш бізнес ідентифікується з ознаками описаними в попередніх статтях, то ви, ймовірно, впровадили ERP або ж плануєте і точно отримаєте великі попередні витрати. Та можу запевнити, ви заощадите кошти в довгостроковій перспективі, впорядкувавши процеси та максимізувавши ефективність робочого процесу.

  І далі, ви, як керівник, починаєте бачити бізнес онлайн, з’являються можливості ефективно управляти, а не приймати рішення інтуїтивно. 

  Сергій:

  Як тільки ERP система повномасштабно впроваджена, то у менеджменту з‘являється чітке бачення, що відбувається в процесах організації в реальному часі, стають очевидними неефективності й проблеми. Усі дані агрегуються в управлінську звітність, яка зазвичай виноситься в метрики ефективності процесів, щоб їх можна було порівняти в парадигмі план/факт. Це дозволяє в подальшому проводити інтеграційно тонку настройку під процеси і структури підприємства для найкращої ефективності виробництва.

  Наталія:

  • подальша оптимізація процесів, бажано без додавання складності;
  •  інтеграція з партнерами та їх ERP системами;
  • адаптація до змін;
  • підтримка;
  • з часом перехід на нові версії ERP.

  Схожі статті:

  14.12.2021

  ОНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ

  Раді повідомити про вихід оновлення рішення BJet Освіта (Learning Management System). Комплексне LMS-рішення від BJet було розширене функціоналом розподілу навантаження годин між викладачами.

  10.12.2021

  “НОВОРІЧНА АВТОМАТИЗАЦІЯ БІЗНЕСУ” – АКЦІЯ ВІД BJET ERP

  Уже задумувались про впровадження ефективних інструментів управління бізнесом? Саме зараз момент зробити це з максимальною вигодою! 

  26.11.2021

  BJET: ДРАЙВИМО БІЗНЕС-КУЛЬТУРУ, БАЗОВАНУ НА ДАНИХ

  ERP-платформа BJet створює єдину уніфіковану систему звітності для всіх процесів у компанії. Можна займатися моделюванням і складанням бізнес-планів на базі реальних цифр, створюючи версії всередині системи і працюючи усередині зі змінними. Встановивши систему, С-level забуде слова “скільки днів нам треба, щоб побудувати модель або перевірити рентабельність”.