Політика використання – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
тест-драйв

Реєстрація

  Ім’я *

  Прізвище *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Оберіть готове рішення *


  Політики конфіденційності

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Протягом кількох хвилин Вам прийде лист-підтвердження на пошту. У випадку запитань напишіть нам на info@bjetpro.com.

  Завершити

  Політика використання

  Використання Системи управління бізнесом BJet (СУБ BJet) регулюється цією Політикою прийнятного використання (ППВ). Цю ППВ включено шляхом посилання на неї до Клієнтської угоди ТОВ «БізнесДжетПро» (далі – Bjet), а також ППВ регулюється Клієнтською угодою BJet між Клієнтом та BJet. Клієнтом є фізична особа та/або юридична особа, яка створює обліковий запис або купує/використовує СУБ BJet (далі «Клієнт»).

  Клієнти, які будуть помічені у порушеннях ППВ, можуть втратити можливість використання СУБ BJet через те, що їхня підписка буде призупинена без попереднього повідомлення. В такому разі сума передплати не повертається.

  Реєстрація

  Під час реєстрації Клієнт повинен обов’язково заповнити поля “Ім’я”, “Прізвище”, “Email”, “Назва компанії”, “Номер телефону” та “Розмір компанії”. Протягом кількох хвилин Клієнт отримає лист-підтвердження на пошту із подальшими інструкціями щодо доступу до демо версії.

  Клієнт зобов’язаний вносити у поля достовірну інформацію. У разі внесення недостовірної інформації BJet лишає за собою право призупинення підписки без попереднього повідомлення. В такому разі сума передплати не повертається. Виключенням є використання СУБ BJet протягом пробного періоду без оплати за користування.

  Безпека та доступ

  Аутентифікація Клієнта відбувається за допомогою введення логіна та пароля, наданих BJet. Клієнт вважається авторизованим тільки у випадку, якщо логін і пароль співпадають із наданими BJet для цього Клієнта.

  Клієнт зобов’язаний підтвердити особу кожного учасника/підписувача/кінцевого користувача через підтвердження електронною поштою або іншими засобами, які BJet може затвердити на власний розсуд. Клієнт несе повну відповідальність за таку автентифікацію й відшкодує збитки та буде захищати й оберігати компанію BJet від будь-яких претензій, пов’язаних з такою автентифікацією.

  Авторизований користувач – це окрема особа (наприклад, працівник, підрядник, агент Клієнта), який зареєстрований та допущений Клієнтом до користування СУБ BJet відповідно до ППВ та будь-яких обмежень у відповідному Плані передплати (мінімальний пакет включає п’ять (5) Авторизованих користувачів, до яких можуть бути додані наступні користувачі за окрему плату). Клієнт не має права використовувати будь-який код авторизації, номер ліцензії, комбінацію імені користувача та пароля або інший код активації чи номер, наданий BJet у зв’язку з будь-яким рішенням, на такій кількості пристроїв, яка перевищує кількість, зазначену у Договорі з Клієнтом;

  Клієнт повинен забезпечити, щоб його Авторизовані користувачі відповідали умовам ППВ, і Клієнт несе відповідальність за всі дії своїх Авторизованих користувачів.

  Клієнт повинен гарантувати, що будь-які паролі та інші дані доступу для послуги СУБ BJet зберігаються в суворій конфіденційності та не надаються жодній особі, яка не є Авторизованим користувачем. Якщо Клієнт припиняє співпрацю з будь-яким Авторизованим користувачем (розірвання договорів трудових відносин чи будь яких інших договорів, що передбачають виконання робіт користувачем на замовлення клієнта), Клієнт повинен негайно припинити доступ цієї особи до її облікового запису та будь-яких послуг BJet. Клієнт несе відповідальність за будь-які дії, виконані користувачами за допомогою облікових записів, паролів або даних доступу. Клієнт повинен негайно повідомити компанії BJet про будь-яке порушення безпеки або несанкціоноване використання його облікових записів. Облікові записи надаються певним Клієнтам і не повинні надаватися іншим особам. Клієнти можуть користуватися СУБ BJet лише в тому випадку, якщо їм виповнилося 18 років, і вони в змозі дати законну згоду з цими ППВ. Клієнт також може дозволити своїм Авторизованим користувачам користуватися послугами компанії BJet від імені Клієнта та отримувати доступ до них.

  Гарантії та застереження

  СУБ BJet надається “ЯК Є”, за винятком випадків, передбачених Договором із Клієнтом та ППВ. BJet не дає жодних інших явних гарантій, і цим відмовляється від усіх непрямих гарантій, включаючи будь-яку гарантію комерційної вигоди та гарантію придатності для певної мети. BJet чітко виключає свою відповідальність за будь-які збитки або шкоду, що виникають внаслідок використання користувачем будь-якої функції СУБ BJet всупереч Договору із Клієнтом та ППВ.

  Зміни та оновлення

  BJet залишає за собою право, на свій власний розсуд, змінювати або оновлювати програмне забезпечення BJet у будь-який час і будь-яким чином. Такі зміни і оновлення вступають в силу одразу після публікації. Клієнти погоджуються із такими змінами і оновленнями, якщо отримали доступ доступ або використовували СУБ BJet після того як розробники BJet опублікували зміни або оновлення.

  Протизаконне або шкідливе використання

  Ви не можете використовувати СУБ BJet для зберігання, відображення, розповсюдження чи іншої обробки інформації незаконного чи шкідливого вмісту. Це включає наступні різновиди:

  • Незаконна діяльність: Просування сайтів чи послуг, пов’язаних із розповсюдженням наркотиків, або дитячою порнографією.
  • Шкідлива чи шахрайська діяльність: Діяльність, шкідлива для інших осіб, просування шахрайських товарів, послуг, схем або рекламних акцій (наприклад, схем швидкого заробітку грошей, схем Понці та фінансових пірамід, фішингу чи фармінгу) або здійснення інших обманних дій.
  • Вміст, що порушує права: Вміст, що порушує права інтелектуальної власності інших осіб.
  • Образливий вміст: Вміст, що є наклепницьким, нецензурним, образливим, зазіхає на конфіденційність чи є неприйнятним іншим чином, включаючи дитячу порнографію, зоофілію або зображує сексуальні дії без згоди партнера.
  • Шкідливий вміст: Умисно шкідливий вміст та шкідливі програми, такі як віруси, троянські програми, мережні хробаки, «бомби сповільненої дії», реєстратори роботи клавіатури, шпигунське програмне забезпечення, рекламне програмне забезпечення або будь-які інші шкідливі програми або аналогічні комп’ютерні коди, призначені для негативного впливу на роботу будь-якого програмного або апаратного забезпечення тощо.
  • Спам: Вміст, який публікується з використанням техніки “чорного капелюха SEO”, використовуючи такі хитрощі, як наповнення ключових слів, маскування, спам-посилання та інше з метою використання репутації сервісів BJet для просування сторонніх матеріалів, товарів чи послуг.

  Зловживання електронною поштою

  Ви не можете використовувати СУБ BJet для розсилки спаму. Це включає наступні різновиди:

  • Небажані повідомлення: надсилання або сприяння організації розповсюдження небажаних масових електронних листів та повідомлень або безпосередньо через СУБ BJet, або опосередковано через сторонні служби електронної пошти. Це включає використання масових списків електронних листів. Будь-яка діяльність із масової розсилки електронних листів підпорядковується чинним законодавчим обмеженням, і ви повинні мати можливість пред’явити докази згоди/дозволу щодо ваших списків розповсюдження електронної пошти.
  • Підробка: надсилання електронних листів або повідомлень із підробленими або заплутаними заголовками або отримання особистих даних без дозволу відправника.

  Порушення безпеки

  Ви не можете робити спроби зламу СУБ BJet, отримувати доступ або змінювати вміст, який не належить вам, або вчиняти зловмисні дії іншим чином:

  • Несанкціонований доступ: доступ або використання будь-якої системи чи служби BJet без дозволу.
  • Дослідження систем захисту: проведення будь-яких досліджень систем захисту або перевірка елементів керування в СУБ BJet без письмового дозволу на це, у тому числі за допомогою сканерів та автоматизованих інструментів. Виключенням є ситуація, коли такі дії були вчинені без злочинної мети. Будь ласка, перегляньте нашу сторінку із Правилами відповідального розкриття інформації про вразливість системи безпеки для отримання додаткових роз’яснень щодо досліджень систем захисту СУБ BJet.
  • Підслуховування: прослуховування або запис даних, які вам не належать, без дозволу.
  • Інші атаки: нетехнічні атаки, такі як соціальна інженерія, фішинг або фізичні атаки проти кого-небудь або будь-якої системи.

  Зловживання мережею та послугами

  Ви не можете зловживати СУБ BJet. Зокрема, забороняються такі види діяльності:

  • Зловживання мережею: здійснення атаки на відмову в обслуговуванні (DoS) через перевантаження систем мережевим трафіком, що уповільнює роботу системи, робить її недоступною або суттєво впливає на якість обслуговування.
  • Необмежені виклики RPC/API: надсилання великої кількості викликів RPC або віддалених API до наших систем без відповідного обмеження, з ризиком вплинути на якість обслуговування інших користувачів. Примітка: BJet надає пакетні API для імпорту, тому не повинно бути потреби для цього. Обмежені дзвінки, як правило, прийнятні для нерегулярного використання зі швидкістю 1 виклик/секунду, без паралельних дзвінків.
  • Перевантаження: вплив на продуктивність або доступність СУБ BJet шляхом надсилання даних за власною ініціативою з ненормальним вмістом. Наприклад, надсилання дуже великої кількості даних або дуже великої кількості елементів для обробки, таких як бомби електронної пошти.
  • Сканування: автоматичний збір інформації з ресурсів СУБ BJet таким чином, що це впливає на доступність та продуктивність СУБ BJet.
  • Атака: використання хмарних служб BJet для атаки, сканування або іншого впливу на доступність або безпеку сторонніх систем.
  • Зловживання реєстраціями: використання автоматизованих інструментів для неодноразової реєстрації або підписки на СУБ BJet, або реєстрація або підписка за допомогою підроблених облікових даних або під іменем когось іншого без їхнього дозволу.

  Повідомлення про зловживання

  Повідомлення про будь-яку образливу поведінку за допомогою сервісів СУБ BJet можна надсилати відповідальній групі електронною поштою на адресу security@bjetpro.com

  Зміни до політики прийнятного користування

  Ми можемо будь-коли переглядати ППВ внесенням змін у цю сторінку. Очікується, що Клієнт час від часу читатимете цю сторінку, щоб взяти до уваги внесені нами зміни, оскільки вони є юридично обов’язковими для Клієнта. Деякі положення, що містяться в цій ППВ, також можуть бути замінені положеннями або повідомленнями, опублікованими в інших місцях на нашому сайті.