ВІТАЄМО ПІДПРИЄМЦІВ! – BJET
спробувати

реєстрація

  ПІБ *

  Email *

  Назва компанії *

  Номер телефону *

  Дякуємо Вам за реєстрацію!

  Наші експерти зв’яжуться з вами найближчим часом.

  А поки що ми відправили вам на пошту чек-ліст “30 ключових дій для вдалого впровадження ERP” , який буде корисний будь-якому бізнесу. Отже, перевіряйте пошту, чек-ліст вже чекає на вас!

  PS. Радимо обов’язково перевірити папку “спам”. Різне трапляється :)

  Завершити
  назад

  ВІТАЄМО ПІДПРИЄМЦІВ!

  Мужня Армія, жива економіка та активні громадяни, ніби три легендарні кити, тримають Україну нині, у час найважчого випробування. Тримають самі та стимулюють допомагати світ.

  День підприємця, 2022 рік, листівка BJet ERP

  Живу економіку творить активний бізнес. І український підприємець як ніколи досконалий – у знаходженні виходів із “безвиході”, у небайдужості до працівників, у чесності сплати податків, у доброчинності.

  Створивши та розвиваючи комплексне рішення BJet ERP, ми допомагаємо бізнесу вивести ефективність процесів на якісно новий рівень. Маємо за честь разом із нашими клієнтами бути корисними для країни в час, який вирішує так багато.

  Вітаємо, колеги! Працюємо, щоб перемагати!

  #ДеньПідприємця #бізнес #business #ERP #CRM #автоматизація #automation #облік #бухгалтерія #python, альтернативи #1С #1C

  Схожі статті:

  BJet на Odoo Experience 2022

  22.10.2022

  Odoo Experience 2022: брюссельські інсайти від українців

  Представники сотень компаній з усіх континентів зустрілися днями на конференції ERP-платформи Odoo

  B у хмарі тегів функціоналу

  18.10.2022

  BJet ERP – комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом

  Впровадження та ефективне використання ERP-систем в компанії є важливим нововведенням, яке значно зміцнює позиції компанії на ринку і є конкурентною перевагою. BJet ERP – це нова система, адаптована до реальності ведення бізнесу в Україні.

  Odoo banner

  13.10.2022

  Ведемо бізнес у ERP Odoo – основні можливості системи

   

  Використання новітніх систем автоматизації процесів – нова реальність сучасного бізнесу. Сьогодні це вже явний тренд, який завтра стане нормою для більшості бізнесів. Тож радив би керівникам бізнесу просто сприйняти це як нову реальність – що швидше ви знайдете рішення, яке ефективно автоматизує процеси у вашій компанії чи групі компаній, то конкуретнішими будете завтра.