ІТ-ІНДУСТРІЯ ДБАЄ ПРО КРАЇНУ, BJET ДБАЄ ПРО ІТ – BJET
try

registration

  Name *

  Surname *

  Email *

  Company name *

  Phone number *

  Company size *

  Choose ready-to-go solution *

  Thank you for registering!

  We will send a confirmation email in a few minutes. If you have not received our email, please contact us at info@bjetpro.com.

  Close
  back

  ІТ-ІНДУСТРІЯ ДБАЄ ПРО КРАЇНУ, BJET ДБАЄ ПРО ІТ

  Українська галузь ІТ, для максимальної ефективності якої компанія BJet розробила та розвиває рішення BJet ERP для IT, продемонструвала унікальну стійкість до стресових ситуацій.

  Галузь продовжує виконувати контракти, експортувати послуги, забезпечувати валютні надходження і підтримувати економіку.


  Зокрема, за даними Нацбанку, в І кварталі 2022 року ІТ-галузь забезпечила рекордні за всі роки існування $2 млрд. експорту. Попри війну вдалося зберегти 95% контрактів.


  “Сьогоднішні показники в ІТ набагато кращі, ніж у інших галузях, завдяки мобільності, гнучкості та здатністю працювати дистанційно, – констатував заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку ІТ-сфери Олександр Борняков.. – Таким чином, поки країна буде відбудовуватись, ІТ-галузь зможе значною мірою забезпечувати її економічну стійкість”.


  BJet є частиною життєво важливої для України ІТ-галузі – як продуктова компанія. І водночас дбає про успішність індустрії – як розробник галузевого рішення для розвитку та управління бізнесом BJet ERP для IT.


  Спробуйте наше комплексне хмарне рішення – вам сподобається!