BJet – повноцінна альтернатива 1С та іншому російському софту – BJET
Sale Banner Mobile Sale Banner
test-drive

registration

  Name *

  Surname *

  Email *

  Company name *

  Phone number *

  Choose ready-to-go solution *

  Thank you for registering!

  We will send a confirmation email in a few minutes. If you have not received our email, please contact us at info@bjetpro.com.

  Close

  back

  BJet – повноцінна альтернатива 1С та іншому російському софту

  Відмовитися від російських продуктів – нескладно, коли знаєш про їх альтернативи. Ми розробили повністю українську ERP систему як аналог російським 1С, Bitrix24, AmoCRM, 1С та їх клонам.

  Багато українських бізнесів нині у пошуках альтернативи російським програмним рішенням, зокрема. Пошуки ускладнені тим, що український регламентований облік складніший за європейський, тож багато компаній розробників (як наприклад Microsoft Dynamix або SAP) не пропонують українським підприємствам повноцінне рішення для ведення бухгалтерії. 

  Але альтернативи 1С на українському ринку існують. Управлінське рішення від BJet надає українським компаніям змогу вести бізнес ефективно, відмовившись від російського софту.  

  Для легкого переходу з іншої системи розроблено адаптації по типах бізнесу, а бібліотека із понад 400 багатофункціональних модулів задовольнить навіть найбільш вимогливий запит. Крім того, BJet генерує багаторівневу аналітику 24/7, консолідовану звітність та швидко інтегрується з іншими системами. Притім гарантує повну безпеку вашої інформації. 

  Долучайтесь до спільноти успішних українських бізнесів разом з програмним забезпеченням від українського розробника – заповняйте цю просту форму. Наші експерти нададуть вам повну інформацію та проконсультують щодо оптимального рішення саме для вашого бізнесу.  

  Обирайте українське і бережіть себе! Віримо в розквіт бізнесу у вільній Україні!

  Stay with Ukraine! 

  Команда BJet ERP